09 Mart 2012, Cuma 12:09:50

THY'DE KRİTİK TOPLANTI

Atatürk Havalimanı’na yapılacak dördüncü pist için geri sayım hızlanırken Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım, DHMİ, THY ve TAV yönetimiyle bir araya geldi. Toplantıda ne konuşuldu?
  • korlerle sagirlar,birbirini agirlar
  • ehh arkadasim isler kötü gidiyor yanlis yatirim cok yedik cok gitti 2 yil sonra iflaz..... ne görüsecekler arkadaslar devlet mali biter mi....
  • Yapılacak en iyi şey yeni bir havaalanı yapıp Ahl'yi kapatmak. Bu arada kapasite sorununu azaltmak için THY uçuşlarının bir kısmını esenboğa , izmir ve antalya'ya kaydırmak. Bu en etkili ve ucuz yöntem. THY'nin AHL'de ısrar etmesinin bir anlamı yok. TAV her halukarda kar eder. Umarım aklı selim galip gelir
  • canını sıkmayın havacılar, pilot, mühendis, yer hizmetleri, kule, bunlar bir bütündürrrr. bir olun diri olun. gelin canlar tanış olalım, öptüm sizleri tosunlarım.
Atatürk Havalimanı’nda son yıllarda artarak hissedilen kapasite sorununun aşılması için çalışmalar sürerken dün İstanbul’da gizli bir toplantıda dördüncü pist konusu ele alındı.

Atatürk Havalimanı’nda işlerin daha hızlı ve doğru yürüyebilmesi için ortak karar alma konusunda anlaşan DHMİ, THY ve TAV, havalimanının kapasitesinin artırılması noktasında büyük önem taşıyan pist konusunu görüşmek üzere Bakan Binali Yıldırım ile bir araya geldi.

Dün akşam saat 17.00’de THY Genel Müdürlüğü’ndeki görüşmeye Yıldırım’ın yanı sıra DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve TAV İş Geliştirme ve Yatırımlar Direktörü Serkan Kaptan katıldı.

Bakan Yıldırım, üç önemli isimden pist projesi hakkında görüşlerini aldı. Atatürk Havalimanı’nın geleceğine yön verecek isimler, projesi hazırlanan dördüncü pistin Atatürk Havalimanı trafiğini büyük ölçüde rahatlatacağını anlattı, projenin detaylarına ilişkin bilgi verdi.

Daha önce Atatürk Havalimanı’na dördüncü pist yapılması için kanaat oluştu şeklinde görüşlerini açıklayan Binali Yıldırım’ın Atatürk Havalimanı’na yapılacak piste oldukça sıcak baktığı biliniyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'DE KRİTİK TOPLANTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
korlerle sagirlar,birbirini agirlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ehh arkadasim isler kötü gidiyor yanlis yatirim cok yedik cok gitti 2 yil sonra iflaz..... ne görüsecekler arkadaslar devlet mali biter mi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yapılacak en iyi şey yeni bir havaalanı yapıp Ahl'yi kapatmak. Bu arada kapasite sorununu azaltmak için THY uçuşlarının bir kısmını esenboğa , izmir ve antalya'ya kaydırmak. Bu en etkili ve ucuz yöntem. THY'nin AHL'de ısrar etmesinin bir anlamı yok. TAV her halukarda kar eder. Umarım aklı selim galip gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
canını sıkmayın havacılar, pilot, mühendis, yer hizmetleri, kule, bunlar bir bütündürrrr. bir olun diri olun. gelin canlar tanış olalım, öptüm sizleri tosunlarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000