26 Mayıs 2008, Pazartesi 16:40:11

THY'de KRİTİK ATAMALAR

THY Yönetim Kurulu, 16 Nisan’da yapılan genel kurul sonrası geniş kapsamlı ilk atamalarını yaptı. Yer İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı makamı kapatılırken iki önemli atama yapıldı. Sırada başka atamaların da olması bekleniyor.
  • bence birileri bu şaçmalıklara dur demeli artık.yönetim diye birşey yok tk da,zavallıları oturtmuşlar oraya iş yaptıklarını sanıyorlar enayiler.hesap nasıl olsa iki tarafta anladınız siz anladınız...zavallılar
  • kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş,eleştiri elbette yapılır ama hep dini inançlara saldırarak yapılan yorumlar çirkinlik içeriyor,
  • EVET ATAMALAR BELLİ OLDU DAHA PERSONEL YENİ YERİNDE İŞBAŞI YAPMADAN GERİ ÇEKİLENLER Mİ. CEMAATLE BALANTILI OLUP TAYIN YERİNİ BEGENMEYEN YENİ YERLERE GİDENLERMİ YADA BAŞKA BAŞKA OLAYLARI ÖRTBAS ETMEK İÇİN YAPILAN ATAMALR MI HEPSI BURADA.. BAKALIM DAHA NELER GORECEZ....
  • PARANIN VE İMANIN KİMDE OLDUĞU BELLİ DEĞİLDİR CANIM KARDEŞİM. BÜTÜN İMANLILAR THY DE TÜM İMANSIZLAR DIŞARIDA BRAVO MAŞALLAH.....! SENİN KAFANDA OLANLARA TEK SÖYLENECEK LAF VAR... ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN.

16 Nisan’daki genel kurul sonrası THY Yönetim Kurulu, bazı noktalarda görev değişimine gitti. Yönetim Kurulu’nun son toplantısında alınan karar uyarınca yapılan atamalar şirkette şaşkınlıkla karşılandı.

 

1993 yılından bu yana THY’de çeşitli birimlerde görev yapan ve bir süredir de THY Viyana Müdürlüğü’nü yürüten Ali Rıza Mortaş bu görevinden alınarak adeta kızağa çekildi. Mortaş Uçuş İşletme Başkanlığı’nda uzmanlık görevine getirilirken, Viyana Müdürlüğü’ne ise İstanbul dışı Yer İşletme Başkanı Kemal Okutan atandı. Mortaş’ın bu atamadan bir hayli rahatsız olduğu ifade edildi.

 

Şirkette yaşanan bir diğer atama ise Yer İşletme Müdürlüğü’nde yaşandı. Yer İşletme Müdürlüğü görevini yürüten Selahattin Aras, Eğitim Koordinasyon Müdürlüğü görevine atandı.

 

Şirkette bazı atamaların ise gerçekleşmek üzere olduğu, İnsan Kaynakları  Müdürü Timuçin Güner’in görevinden alınabileceği kulislerde konuşuluyor.  

 

Bu arada, Yönetim kurulu, atamaların yanı sıra Yer İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı makamını kaldırarak Yer İşletme Başkanlığı’nı tahsis etti ve burayı da genel müdürlüğe bağladı.

 

Halen THY Teknik A.Ş’de Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bilal Ekşi’nin, Yer İşletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılmasından sonra bu makama atama yapılmamıştı.

AirportHaber Özel

THY'de KRİTİK ATAMALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

yeterrrrrr ~ 10 yıl önce
bence birileri bu şaçmalıklara dur demeli artık.yönetim diye birşey yok tk da,zavallıları oturtmuşlar oraya iş yaptıklarını sanıyorlar enayiler.hesap nasıl olsa iki tarafta anladınız siz anladınız...zavallılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakanca ~ 10 yıl önce
kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş,eleştiri elbette yapılır ama hep dini inançlara saldırarak yapılan yorumlar çirkinlik içeriyor,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NE GEREK ~ 10 yıl önce
EVET ATAMALAR BELLİ OLDU DAHA PERSONEL YENİ YERİNDE İŞBAŞI YAPMADAN GERİ ÇEKİLENLER Mİ. CEMAATLE BALANTILI OLUP TAYIN YERİNİ BEGENMEYEN YENİ YERLERE GİDENLERMİ YADA BAŞKA BAŞKA OLAYLARI ÖRTBAS ETMEK İÇİN YAPILAN ATAMALR MI HEPSI BURADA.. BAKALIM DAHA NELER GORECEZ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DGRTRAINER63 ~ 10 yıl önce
PARANIN VE İMANIN KİMDE OLDUĞU BELLİ DEĞİLDİR CANIM KARDEŞİM. BÜTÜN İMANLILAR THY DE TÜM İMANSIZLAR DIŞARIDA BRAVO MAŞALLAH.....! SENİN KAFANDA OLANLARA TEK SÖYLENECEK LAF VAR... ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000