24 Aralık 2013, Salı 09:40:03

THY’DE KRİTİK 305 TOPLANTISI

Türk Hava Yolları’nda grevin sona ermesinden sonra işe dönüş umutları için çalışmalar başlatılan 305 çalışanın durumuna ilişkin ilk toplantı yapıldı.
  • Size bu i-phone' ları şirket mi dağıttı acaba,tıpkı 29 Mayıs'daki gibi? Kansız, idraksız, izansızlığınızın başka açıklaması yok! O ağzınızdan düşürmediğiniz Allahınız bunu yanınıza bırakır mı sanıyorsunuz gönüllü köleler?
  • Sizin bu ihanetiniz sadece Türk Hava Yollarına değil, ülkemize de olmuştur. Bindiğiniz dalı kesmeye çalışmış, tüm dünyada milli gururumuz olan havayolu şirketimizi itibarsızlaştırmıştır. Hangi yüzle, hangi sebeple, hangi hakla veya düşünceyle hala kapımızda yatıp ayaklarımıza kapanıyorsunuz? Zavallısınız, hakettiğiniz durumdasınız. Ayrıca hakaret edenlerinizinde hakaretlerini aynen geri iade ediyorum.
  • Evet yine söylüyorum, yineliyorum. İki elim öbür tarafta başka insanların haklarını yiyen, suçsuz, günahsız insanların mağdur edilmesine sebep olan ve bunun karşılığında ödül verilir gibi tekrar işe alınanlara yolu açacak yönetimin elinde olur. Bu 305 kişi Burger King te çalışmayı bile haketmiyorlar... Bir kere ihanet eden bir daha eder. 3-5 i kalkmış burada ahkam kesiyor. Yazıklar olsun!
  • Asıl benim sana hakkım haram olsun! Günahımı aldığın için. Kötü niyetli olduğun için. Kimin tuzu kuru acaba? Benim mi, senin mi? Bu kadar art niyetli birinin tuzu kurudur eminim ki.. Siyasi görüş demişsin. Gülüyorum sadece :)

THY Genel Müdürlüğü’nde sendika temsilcileri ile THY yöneticileri bir araya geldi. Dün öğleden sonra gerçekleştirilen görüşmede 305 kişinin işe iadesi için çözüm yolları masaya yatırıldı. THY ve sendikadan üçer temcilcinin yer aldığı görüşme sonrası resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak Airporthaber’e gelen bilgilere göre, görüşmenin olumlu geçtiği ve 305 konusunun çözümü için formüller arandığı kaydedildi. Yaklaşık 80 civarında eski THY çalışanının dönmeme kararı aldığı belirtilirken kalan personelin THY’de yeniden işine dönmek için başvuruda bulunduğu belirtildi.

THY’nin sözkonusu kişilerle tek tek görüşme yapacağı ve bu kişilerin durumlarına ilişkin bilgi alacağı öğrenildi.

Bazı kaynaklar, işe  başlatılması kararlaştırılan eski çalışanların Ocak ayından itibaren tazeleme eğitimlerine başlayacağı ve bir süre sonra da işlerine başlayacağını öne sürdü.

©AirportHaber.com

THY’DE KRİTİK 305 TOPLANTISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Beyin bedava ~ 4 yıl önce
Size bu i-phone' ları şirket mi dağıttı acaba,tıpkı 29 Mayıs'daki gibi? Kansız, idraksız, izansızlığınızın başka açıklaması yok! O ağzınızdan düşürmediğiniz Allahınız bunu yanınıza bırakır mı sanıyorsunuz gönüllü köleler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sizin bu ihanetiniz sadece Türk Hava Yollarına değil, ülkemize de olmuştur. Bindiğiniz dalı kesmeye çalışmış, tüm dünyada milli gururumuz olan havayolu şirketimizi itibarsızlaştırmıştır. Hangi yüzle, hangi sebeple, hangi hakla veya düşünceyle hala kapımızda yatıp ayaklarımıza kapanıyorsunuz? Zavallısınız, hakettiğiniz durumdasınız. Ayrıca hakaret edenlerinizinde hakaretlerini aynen geri iade ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Evet yine söylüyorum, yineliyorum. İki elim öbür tarafta başka insanların haklarını yiyen, suçsuz, günahsız insanların mağdur edilmesine sebep olan ve bunun karşılığında ödül verilir gibi tekrar işe alınanlara yolu açacak yönetimin elinde olur. Bu 305 kişi Burger King te çalışmayı bile haketmiyorlar... Bir kere ihanet eden bir daha eder. 3-5 i kalkmış burada ahkam kesiyor. Yazıklar olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İphone uyg. 22:52ye ~ 4 yıl önce
Asıl benim sana hakkım haram olsun! Günahımı aldığın için. Kötü niyetli olduğun için. Kimin tuzu kuru acaba? Benim mi, senin mi? Bu kadar art niyetli birinin tuzu kurudur eminim ki.. Siyasi görüş demişsin. Gülüyorum sadece :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bosver zavalliyi ~ 4 yıl önce
Bazilari parazit dogar parazit yasar parazit ölür bosver yüzyüze konussan 305 in cesaretinin %1 i yoktur. I phone yazicak kadar satilmistir ruhlari nickleri gibi bosverr

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000