26 Eylül 2011, Pazartesi 12:01:18

"THY'DE KIYAMET KOPUYOR"

AirportHaber Başyazarı Sefa İnan, bu hafta sesini duyuramayanlara tercüman oldu...
  • İşte amatör ve vizyonu olmayan yöneticilerin şirketi ne hale getirdiklerinin resmidir. 10 sene önce dev olan THY şimdi artık basiretsiz bir cüce.
  • ya burada benim demek istediğim direkt olarak bu yazı değil, thy uçağın altına yazı yazmış diyor birileri hemen emiratesten kopya çekmişler , yok falanca yerde pistten çıkmış hemen badem di deve idi ne alaka ya güzel demeyide kötü demeyide bilelim demek istiyorum yoksa bana ne ya falancanın cebine para girmiş yok deve kesmiş , eleştiri yaparken elimizi vicdanımıza koyalım diyorum ben, saygılarımı sunarım.
  • Size sesleniyorum ve teknik yöneticilerine..Daha işe girişinin akabinde toplam tecrübe süresini doldurmadan lisans alanlar-verenler var nerde hakkaniyet...Allah'a havale ediyorum...
  • Allah cc senden razı olsun yazmış olduğun gerçeklerden dolayı...
Havacılık sektöründeki son gelişmeleri ve geleceğe yönelik tahminlerini sıralayan İnan, iyimser tablolara ateş püskürdü.

Türk Havacılığının ve THY'nin iyi görünmesinin medya ve siyasetteki pohpohlanmadan kaynaklandığını satırlarına döken Başyazar İnan, sektördeki açıkları bir bir sıraladı. Yönetebilmek için sıfırdan gelmenin gerektiğine vurgu yaparak, 'THY'nin hangi yöneticisi işçi sınıfında ter akıtmış' diye sordu.

-THY'de yöneticilik yapanlar parti'daş'-din'daş'-arka'daş'-yol'daş'-yan'daş' sistemiyle buralara geldi...

-Bi' sıkıntı mı var vermezsin işçinin maaşını olur biter...

-Deven kadar konuş yerine torpilin kadar konuş deniyor...

-Denetleyecek olan denetlenecek halde...

-Teknik A.Ş. ve HABOM satılıyor mu?"THY'DE KIYAMET KOPUYOR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
İşte amatör ve vizyonu olmayan yöneticilerin şirketi ne hale getirdiklerinin resmidir. 10 sene önce dev olan THY şimdi artık basiretsiz bir cüce.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya burada benim demek istediğim direkt olarak bu yazı değil, thy uçağın altına yazı yazmış diyor birileri hemen emiratesten kopya çekmişler , yok falanca yerde pistten çıkmış hemen badem di deve idi ne alaka ya güzel demeyide kötü demeyide bilelim demek istiyorum yoksa bana ne ya falancanın cebine para girmiş yok deve kesmiş , eleştiri yaparken elimizi vicdanımıza koyalım diyorum ben, saygılarımı sunarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Size sesleniyorum ve teknik yöneticilerine..Daha işe girişinin akabinde toplam tecrübe süresini doldurmadan lisans alanlar-verenler var nerde hakkaniyet...Allah'a havale ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah cc senden razı olsun yazmış olduğun gerçeklerden dolayı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000