13 Ekim 2010, Çarşamba 14:17:02

THY'DE KAVGA ÇIKTI! İŞTE O ANLAR

Türk Hava Yolları'nda işten çıkartılanları protesto etmek isteyen Hava-İş Sendikası ile Gökkuşağı Hareketi arasında kavga çıktı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • GELENLER TEKEL İŞÇİSİ DEĞİL BU BİR.İKİNCİSİ YAZIKKİ 200 KİŞİNİN EKMEKSİZ KALDIĞI BİR GÜNDE BU OLAYDAN BİLE RANT SAĞLAMAYA ÇALIŞAN Bİ ABİNİZ VAR.GÖKKUŞAĞI DİYE KENDİLERİNİ ADLEDEN KİŞİLER BU TOPLUMA EKTİĞİNİZ YALAN YANLIŞ FİTNE TOHUMLARI İŞİNİZE YARAMAYACAK.İŞÇİ TEMSİLCİLERİ ASLA SİZLERİN SEVİYESİNE DÜŞMEYECEK.O YÜZDEN İNSANLARA GERÇEK BİLGİ VEİN.ADAM OLUN SONRA BELKİ YÖNETİCİ DE OLURSUNUZ
  • Atılanlardanım.Gökkuşağı hareketindeki temsilcilerimiz neredeydiniz ? Aydın bey . Çirkin iftiralarınızla seçimde bayağı bir rol yaptınız. Nerdeydiniz? Ferhan Bey? nerdeydiniz. Yanınızda iki tane ne olduğu belli olmayan adamlar alarak şovyaptınız bahadır bey. Siz mi yöneteceksiniz toplu sözleşmelerimizi? Kırk yıllık arkadaşını sırtından vuranlar mı?????
  • yi yavrum yi
İşten çıkartılanları protesto etmek isteyen Hava-İş Sendikası siyah çelenk bırakmak üzere Türk Hava Yolları'nda eylem düzenledi. Bu sırada Hava-İş Sendikası'nın muhalefeti durumundaki Gökkuşağı Hareketi de eyleme destek vermek üzere THY'ye geldi. Yanında Tekel işçileri de bulunan Gökkuşağı Hareketi lideri Bahadır Altan ile Hava-İş Sendikası yetkilileri arasında olaylar çıktı. Yumruklu kavgaya dönüşen olaylar sırasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne ait çevik kuvvet polisleri araya girdi.

 Yumruklaşmaya varan kavganın ardından Ayçin, "İşten atılan kişilerin sendikamıza müdahale etmesine göz yummayacağız" diyerek Gökkuşağı Hareketi'ne gönderme yaparken, bu sırada TEKEL işçileri ve Gökkuşağı Hareketi lideri Bahadır Altan polisler tarafından koruma altına alınarak dışarı çıkartıldı.

İŞTE KAVGA ANINDAN KARELER
THY'DE KAVGA ÇIKTI! İŞTE O ANLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
GELENLER TEKEL İŞÇİSİ DEĞİL BU BİR.İKİNCİSİ YAZIKKİ 200 KİŞİNİN EKMEKSİZ KALDIĞI BİR GÜNDE BU OLAYDAN BİLE RANT SAĞLAMAYA ÇALIŞAN Bİ ABİNİZ VAR.GÖKKUŞAĞI DİYE KENDİLERİNİ ADLEDEN KİŞİLER BU TOPLUMA EKTİĞİNİZ YALAN YANLIŞ FİTNE TOHUMLARI İŞİNİZE YARAMAYACAK.İŞÇİ TEMSİLCİLERİ ASLA SİZLERİN SEVİYESİNE DÜŞMEYECEK.O YÜZDEN İNSANLARA GERÇEK BİLGİ VEİN.ADAM OLUN SONRA BELKİ YÖNETİCİ DE OLURSUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Atılanlardanım.Gökkuşağı hareketindeki temsilcilerimiz neredeydiniz ? Aydın bey . Çirkin iftiralarınızla seçimde bayağı bir rol yaptınız. Nerdeydiniz? Ferhan Bey? nerdeydiniz. Yanınızda iki tane ne olduğu belli olmayan adamlar alarak şovyaptınız bahadır bey. Siz mi yöneteceksiniz toplu sözleşmelerimizi? Kırk yıllık arkadaşını sırtından vuranlar mı?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yi yavrum yi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000