31 Aralık 2015, Perşembe 08:10:49

THY'de iptaller devam ediyor

Türk Hava Yolları'nda olumsuz hava koşulları nedeniyle iptaller devam ediyor.
  • Rica ediyorum uçaklarımıza yolcu alımına ilişkin bir düzenleme gelsin. Be hey aptal be hey gerizekalı dışarda dizime kadar kar var neden bekliyoruz uçakta diyen yolcudan gittiğimiz meydanda yada şehirdeki hava şartlarını bakmadan neden kalkmıyor uçak diyerekten yapacağım terminolojik açıklamalarıda anlamayacak kadar öküz yolcularla uçmak istemiyorum. Hani siz diyorsunuz ya kabin ekipleri vasıfsız vs diye bende bu hakkımı kullanıyorum aptal yolcu ile uçmak istemiyorum uçtuğumudada bundan sonra yerin dibine sokacağım. Varsın atsınlar bu kadar aptal bir toplum olamaz ya inanılır gibi değil. Uçağın kapısını aç da bi hava alalımı ciddi ciddi duydum ya ölsem de gam yemem
  • samsun kara kışa teslim oldu ama hiç bir seferi iptal olmadı, can güvenliğimizi düşünmüyor soyguncular
  • Hani dhmi ve tgs günler öncesinden hazırlık yapmışlardı, bu köşelerden reklam kokan haberler yapılmıştı. Ne oldu bu seferler neden iptal ediliyor. Nerde SHGM bu iptal edilen seferlere bileti olan tüm yolculara en yüksek tazminazın ödenmesi gerekiyor. Mücbir sebep falan yok ortada. Havaalanları açık, sıkıntı yokken keyfi sefer iptali yapılıyor. Bu konuda SHGM'nin derhal harekete geçip sefer iptallerinin gerçek sebebini araştırmalı ve bulamasa bile havaalanı açık olduğuna göre tüm yolculara tazminat ödenmesi için şirketlere yaptırım uygulamalı. Yolcular siz de hakkınızı arayın, işin ucunda büyük paralar var. sonuna kadar mücadele edin, kaçacak yerleri yok.
  • yolcusu az olan seferlere iptale devam

Türk Hava Yolları'nda olumsuz hava koşulları nedeniyle iptaller devam ediyor. Dün açıklanan iptallere yenileri eklendi.

THY'den yapılan açıklamada dünkü iptallere ilave olarak şu seferler de iptal edildi.

Değerli yolcularımız,

30-31 Aralık 2015 tarihlerinde, İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI ve SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI meteorolojik beklenti sebebiyle,olası kapasite azaltılması doğrultusunda aşağıdaki seferlerimiz iptal edilmiştir.

Yolcularımızın seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu www.turkishairlines.com adresinden veya 444 0 849 numaralı çağrı merkezimizden öğrenmelerini rica ederiz.


 

THY'de iptaller devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Memur ~ 3 yıl önce
Rica ediyorum uçaklarımıza yolcu alımına ilişkin bir düzenleme gelsin. Be hey aptal be hey gerizekalı dışarda dizime kadar kar var neden bekliyoruz uçakta diyen yolcudan gittiğimiz meydanda yada şehirdeki hava şartlarını bakmadan neden kalkmıyor uçak diyerekten yapacağım terminolojik açıklamalarıda anlamayacak kadar öküz yolcularla uçmak istemiyorum. Hani siz diyorsunuz ya kabin ekipleri vasıfsız vs diye bende bu hakkımı kullanıyorum aptal yolcu ile uçmak istemiyorum uçtuğumudada bundan sonra yerin dibine sokacağım. Varsın atsınlar bu kadar aptal bir toplum olamaz ya inanılır gibi değil. Uçağın kapısını aç da bi hava alalımı ciddi ciddi duydum ya ölsem de gam yemem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
asd ~ 3 yıl önce
samsun kara kışa teslim oldu ama hiç bir seferi iptal olmadı, can güvenliğimizi düşünmüyor soyguncular

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dur yolcu ~ 3 yıl önce
merak etme sefer guvenligi yoksa zaten uculmaz milyon dolarlik ucak mevzubahis tabi senin caninda :)
Msfr ~ 3 yıl önce
Samsun da iptal oldu
Hani ~ 3 yıl önce
Hani dhmi ve tgs günler öncesinden hazırlık yapmışlardı, bu köşelerden reklam kokan haberler yapılmıştı. Ne oldu bu seferler neden iptal ediliyor. Nerde SHGM bu iptal edilen seferlere bileti olan tüm yolculara en yüksek tazminazın ödenmesi gerekiyor. Mücbir sebep falan yok ortada. Havaalanları açık, sıkıntı yokken keyfi sefer iptali yapılıyor. Bu konuda SHGM'nin derhal harekete geçip sefer iptallerinin gerçek sebebini araştırmalı ve bulamasa bile havaalanı açık olduğuna göre tüm yolculara tazminat ödenmesi için şirketlere yaptırım uygulamalı. Yolcular siz de hakkınızı arayın, işin ucunda büyük paralar var. sonuna kadar mücadele edin, kaçacak yerleri yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 yıl önce
yolcusu az olan seferlere iptale devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000