23 Kasım 2010, Salı 09:32:36

THY'DE İPTAL VE GECİKMELER YAŞANIYOR

Hac yolcuları nedeniyle Cidde ve Medine’ye giden uçaklar yoğunluktan dolayı dönemedi. Başka seferlere gitmesi planlanan uçaklar yaşanan yoğunluk nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda iptallere neden oldu.
  • Maalesef geciken sadece seferler değil....Çoktan gitmesi gereken kralicenin de gidişi gecikti :)))
  • erzurum istasyon müdürü hakkında gereken yapılacaktır.
  • Siz konuyu o kadar güzelözetlemişsinizki tebrik ediyorum occ nin tek işi uçak neden kapıyı 5 daksonra kapadı yok ekibin özel isteğiymiş bir ekip özel ne isteyebilir! uçakları pislik götürüyor temizlik istiyoruz özel istek oluyor !hadi o zaman bu önemli görevlerde başarılı olun yok ama yemezler siz sadece iş yapar gibi gözükür suçuda başkalarının üstüne atarsınız !
  • 2008 deki ekip tek bir vukuat yaşanmadan mükemmel bir planlama ve organizasyonla hem uçakları, hem ekipleri, hem yer hizmetlerini, hem tekniği hemde bağaj ve zemzemleri ve de yolcuları çok güzel koordine etmişti. Transitlerde de problem olmamıştı. İnanmayan araştırsın görsün. Ama THY de adettir. Hiçbir iş geçmişten aldığı tecrübeye göre değil o anda göreve gelenin ahkam kesmesiyle her zaman işe sıfırdan başlayarak birşeyler yapmaya çalışırki bu her sene amerikayaı yeniden keşfetmek gibi bir şeydir. perasyonla
Hac yolculuğunda yaşanan yoğunluk nedeniyle Cidde ve Medine’ye giden uçaklar geri dönemedi.

Uçakların gelişlerinde yaşanan gecikmeler nedeniyle Atatürk Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra başka bir yere planlanan uçuşlarında da iptal ve gecikmeler yaşanıyor.

Bugün yapılması planlanan Türk Hava Yolları’na ait TK 1923 İstanbul – Basel seferi iptal edilirken , TK 627 İstanbul - Dakar seferide 9 saatlik rötara neden oldu.

Yetkililer, işlemlerin hızlandırılması amacıyla Cidde ve Medine Havaalanları’ndaki THY personeline destek olarak 40 kişilik Turkish Ground Services (TGS) personeli’nin bu havaalanlarına gönderildiğini ifade ederken, pasaport polisleri nedeniyle gecikme ve iptallerin devam edebileceğine dikkat çektiler.

©AirportHaber
THY'DE İPTAL VE GECİKMELER YAŞANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Misafir ~ 7 yıl önce
Maalesef geciken sadece seferler değil....Çoktan gitmesi gereken kralicenin de gidişi gecikti :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
erzurum istasyon müdürü hakkında gereken yapılacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Siz konuyu o kadar güzelözetlemişsinizki tebrik ediyorum occ nin tek işi uçak neden kapıyı 5 daksonra kapadı yok ekibin özel isteğiymiş bir ekip özel ne isteyebilir! uçakları pislik götürüyor temizlik istiyoruz özel istek oluyor !hadi o zaman bu önemli görevlerde başarılı olun yok ama yemezler siz sadece iş yapar gibi gözükür suçuda başkalarının üstüne atarsınız !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
2008 deki ekip tek bir vukuat yaşanmadan mükemmel bir planlama ve organizasyonla hem uçakları, hem ekipleri, hem yer hizmetlerini, hem tekniği hemde bağaj ve zemzemleri ve de yolcuları çok güzel koordine etmişti. Transitlerde de problem olmamıştı. İnanmayan araştırsın görsün. Ama THY de adettir. Hiçbir iş geçmişten aldığı tecrübeye göre değil o anda göreve gelenin ahkam kesmesiyle her zaman işe sıfırdan başlayarak birşeyler yapmaya çalışırki bu her sene amerikayaı yeniden keşfetmek gibi bir şeydir. perasyonla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000