12 Ocak 2012, Perşembe 11:40:28

THY'DE İMZALAR ATILDI...

Güneş Sigorta, Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği 4 yıllık sözleşme kapsamında THY'nin 200'e yakın uçağını, yolcularını ve 16.000 çalışanını sigortaladı...
  • eeee THY de zaten fransız niye şaşırdı ki :))
  • Eski bir Thy çalışanı olan Serhat bey'i tebrik ediyorum,olduğu yeri hak eden ender biridir
  • Güneş sigorta FRANSIZ' ların değilmi?
  • http://rt.com/usa/news/us-afghan-urinate-military-571/ Afgan oldurulenlerin uzerine iseyen ABD askerleri, sizde boyle karelere yer verseniz olmazmi dunyadaki gerceklere. TVdeki yalanlara degilde...Hakiki haber
Güneş Sigorta, uçak gövde ve harp sigortası, sorumluluk sigortası, yolcu sorumluluk sigortası, işveren sorumluluk sigortası ve havacılık dışı sorumluluk sigortası ile THY'yi her açıdan güvence altına aldı.
 
Uçak gövde sigortası ile dünyanın en büyük filolarından THY'nin 200'e yakın uçağının oluşabilecek hasarlarının karşılanması ve herhangi bir arıza anında uçağın yedek parçalarının temin edilmesi güvence altına alınırken, sorumluluk sigortası ile Türk Hava Yolları’nın  faaliyetlerinden kaynaklanan, yolculara ve üçüncü şahıslarda meydana gelebilecek hasarlar teminat altına alınıyor. 
 
Böylece aylık ortalama 2 milyon 700 bin THY yolcusunun karşılaşabileceği hasarlar tazminat kapsamına alınırken, işveren sorumluluk sigortası ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren yaklaşık 16 bin THY çalışanı, iş kazalarına karşı Güneş Sigorta güvencesi altına alınıyor.

Bununla birlikte, havacılık dışı sorumluluk sigortasıyla THY'nin havacılığın dışındaki faaliyetleri sırasında üçüncü şahıslarda meydana gelebilecek hasarlar da teminat altına alınıyor. Öte yandan Güneş Sigorta, anlaşma süresi boyunca Türkiye ve uçuş yapılan tüm ülkelerin sivil havacılığı tarafından talep edilen tüm uçuş sertifikaların düzenlenmesi sorumluluğunu da üstleniyor.  
 
Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı (Mali) Coşkun Kılıç ise Güneş Sigorta ile gerçekleştirilen işbirliğini memnuniyetle karşıladıklarını,  bu işbirliğinin Türk Hava Yollarının yolcularına daha iyi hizmet sunmasına ve verimliliklerine katkıda bulunacağını  vurguladı.
 
Dünyanın en büyük uçak filolarından birine sahip olan THY gibi saygın bir kurum ile işbirliklerini geliştirerek devam ettirmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin, Dünyanın dört bir yanında 200'e yakın THY uçağının Güneş Sigorta ile çok daha güvenle uçacağını dile getirdi.  Çetin, 2012 yılında Güneş Sigorta'nın hedeflerinin de yüksek olduğunu ve THY ile gerçekleştirilen işbirliğinin bunun anlamlı bir örneği olduğunu belirtti.

THY'DE İMZALAR ATILDI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
eeee THY de zaten fransız niye şaşırdı ki :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Eski bir Thy çalışanı olan Serhat bey'i tebrik ediyorum,olduğu yeri hak eden ender biridir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Güneş sigorta FRANSIZ' ların değilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
http://rt.com/usa/news/us-afghan-urinate-military-571/ Afgan oldurulenlerin uzerine iseyen ABD askerleri, sizde boyle karelere yer verseniz olmazmi dunyadaki gerceklere. TVdeki yalanlara degilde...Hakiki haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000