11 Eylül 2008, Perşembe 11:42:25

THY'de hayal kırıklığı!

Türk Hava Yolları (THY), Austrian Airlines özelleştirme ihalesi sürecinde geç kaldığı gerekçesiyle ihaleye dahil edilmedi.
  • Teşekkürler air.Yanlış anlaşılma olduğu kesin.
  • Yanlis anlamissin.Kotu maksatli soylememistim.Seninle bir tartismamiz olmadi tabii ki; bosu bosuna anlamsizca neden saldirayim millete.Ayrica milletin avukati degilim kimseyi savunmuyorum, durum analizi yapalim dedik:)Amma streslenmissin arkadas yahu.. Kimseyi ayni kefeye koymam ama kimseyle de ayni kefeye girmem.
  • Air rumuzlu arkadaş.Benden bahsederken THEATER denen şeklinde bir ifade kullanmışsın.Türkçemizde bu ifade biraz kaba kabul edilir.Seninle bir tartışmamız olduğunu hatırlamıyorum.Süleyman2007 yi savunma adına böyle bir yazı yazmış olmandan dolayı teessüf ederim.Umarım onunla aynı kefeye konmak gibi bir düşüncen yoktur.
  • İster Türk ol ister Ermeni bu ülke vatandaşıysan Başbakanın aynı.Sen hangi ülke vatandaşısın Süleyman2007?Sana dinime karşı saygılı olman konusunda uyarılarda bulunuyorum.Hükümeti savunmak benim işim değil onların avukatı vs herşeyi var.Birçok defa bunu anlatmaya çalıştım içinde bulunduğun saldırgan psikoloji karşındakinin ne dediğini anlamanı engelliyor.Tartışacaksan eleştireceksen adam gibi yap bunu.Sen kendi dinine saldırılsa buna razı olur musun?

THY’den İMKB’ye yapılan açıklamada, 26 Ağustos 2008 tarihinde Austrian Airlines’ın özelleştirme ihalesi ile ilgilenildiği hususunda ilgili merciye resmi yazı gönderildiğinin bildirildiği hatırlatıldı.

THY A.O'dan yapılan açıklamada, "Söz konusu yazımızın sürece ilişkin ilan edilen tarihten sonra ilgili merciye ulaşmış olduğu ifade edilerek, ihale sürecine dahil edilemeyeceğimiz ortaklığımıza bildirilmiştir" denildi.

THY'de hayal kırıklığı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Theater ~ 10 yıl önce
Teşekkürler air.Yanlış anlaşılma olduğu kesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 10 yıl önce
Yanlis anlamissin.Kotu maksatli soylememistim.Seninle bir tartismamiz olmadi tabii ki; bosu bosuna anlamsizca neden saldirayim millete.Ayrica milletin avukati degilim kimseyi savunmuyorum, durum analizi yapalim dedik:)Amma streslenmissin arkadas yahu.. Kimseyi ayni kefeye koymam ama kimseyle de ayni kefeye girmem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Theater ~ 10 yıl önce
Air rumuzlu arkadaş.Benden bahsederken THEATER denen şeklinde bir ifade kullanmışsın.Türkçemizde bu ifade biraz kaba kabul edilir.Seninle bir tartışmamız olduğunu hatırlamıyorum.Süleyman2007 yi savunma adına böyle bir yazı yazmış olmandan dolayı teessüf ederim.Umarım onunla aynı kefeye konmak gibi bir düşüncen yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Theater ~ 10 yıl önce
İster Türk ol ister Ermeni bu ülke vatandaşıysan Başbakanın aynı.Sen hangi ülke vatandaşısın Süleyman2007?Sana dinime karşı saygılı olman konusunda uyarılarda bulunuyorum.Hükümeti savunmak benim işim değil onların avukatı vs herşeyi var.Birçok defa bunu anlatmaya çalıştım içinde bulunduğun saldırgan psikoloji karşındakinin ne dediğini anlamanı engelliyor.Tartışacaksan eleştireceksen adam gibi yap bunu.Sen kendi dinine saldırılsa buna razı olur musun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000