15 Mart 2013, Cuma 13:05:51

THY’DE HANGİ BAŞKANLIĞIN ADI DEĞİŞTİ?

Türk Hava Yolları, İkram Başkanlığı’nın adını değiştirdi. Departmanın yeni adı ne oldu?
  • baskan yonetim kurulu uyesinin damadi.
  • Maden muhendıslıği mezunu ,henuz amir olmadan urun müdürü olan arkadasınız Yıldız hanıma ne demeli..maden muhendısi ne alaka,urun müdürü ne alaka...alın sıze patlamamış torpil...
  • Bos konusma. Ben de Rizeliyim ve yetistirilmek uzere 2. Pilot aliminda elendim hic bir torpil de gormedim.
  • Bu da Rizeli ataması artık TYH TGS ninde Başına Rize getirilirse kimse şaşırmaz. Operasyon birimlrinin başına operasyondan yetişenler gelmeli. işine sadık olmak güzel şeydir ancak operasyonun içinden gelmek ayrı. Rekin bey hak ederek gelmiştir. Hayırlı olsun.

İstikralı bir biçimde büyüyen filosu ve dünya çapında genişleyen uçuş ağı ile, beş yıldızlı havayolu şirketi olma yolunda hızla ilerleyen Türk Hava Yolları, İkram Başkanlığı’nın adını değiştirdi kapsamını genişletti.

THY’nin konuya ilişkin duyurusunda, “Yolcu temas noktaları arasında en başta gelenlerinden bir tanesi durumundaki uçak içi ürün ve hizmetlerinin sektörün lider şirketi olma noktasına ulaşmamızı sağlayacak şekilde yeniden yapılandırılması amacıyla, İkram Başkanlığı’nın adının “İkram ve Uçak İçi Ürünler Başkanlığı” olarak değiştirilmesine karar verilmiştir” denildi.

Bunun yanı sıra bazı noktalara da yeni isimler atandı.  İkram Anlaşmalar Müdürlüğü kurularak halen Genel Müdür(Ticari) Yardımcılığı bünyesinde çalışan Abdullah Nergiz’in İkram Anlaşmalar Müdürü, Kabin Sistemleri ve Komünikasyon Müdürlüğü kurularak halen Uçak İçi Komünikasyon Şefi olarak görev yapan Ahmet İsmail Gülle’nin Kabin Sistemleri ve Komünikasyon Müdürü,  Inflight Malzeme Depo ve Operasyon Müdürlüğü’nün Malzeme Depo ve Operasyon Müdürlüğü olarak değiştirilmesine ve halen Uçak İçi Hizmetler Kontrol Müdürü olarak görev yapan Rekin Karacan’ın Malzeme Depo ve Operasyon Müdürü,  Uçak İçi Hizmetler Kontrol Müdürlüğü’nün İkram Operasyon Kontrol Müdürlüğü olarak değiştirilmesine ve halen Inflight Malzeme Depo ve Operasyon Müdür olarak görev yapan Mahmut Demirkapu’nun İkram Operasyon Kontrol Müdürü olarak atanmasına ve İkram Anlaşmalar ve Ödemeler Müdürlüğü’nün İkram Ödemeler Müdürlüğü olarak değiştirilmesine karar verildi.

THY’DE HANGİ BAŞKANLIĞIN ADI DEĞİŞTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

jnrkppt ~ 5 yıl önce
baskan yonetim kurulu uyesinin damadi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇATAPATA ~ 5 yıl önce
Maden muhendıslıği mezunu ,henuz amir olmadan urun müdürü olan arkadasınız Yıldız hanıma ne demeli..maden muhendısi ne alaka,urun müdürü ne alaka...alın sıze patlamamış torpil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ya allah yazana ~ 5 yıl önce
Bos konusma. Ben de Rizeliyim ve yetistirilmek uzere 2. Pilot aliminda elendim hic bir torpil de gormedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlısı ~ 5 yıl önce
Bu da Rizeli ataması artık TYH TGS ninde Başına Rize getirilirse kimse şaşırmaz. Operasyon birimlrinin başına operasyondan yetişenler gelmeli. işine sadık olmak güzel şeydir ancak operasyonun içinden gelmek ayrı. Rekin bey hak ederek gelmiştir. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000