04 Nisan 2016, Pazartesi 20:09:19

THY'de genel kurul sonrası flaş ayrılık

Türk Hava Yolları'nda bugün gerçekleştirilen genel kurulun ardından flaş bir haber geldi. THY Kargo Başkanı Ali Türk, görevinden istifa etti.
  • Bu Ali Bey paralel kadro ile beraber gelip gitmesi gerekenlerden değilmiydi... Son durumda görülüyor ki bir yerden ayrılırken diğer taraftan devletin destek verdiği Türkcell de göreve devam ediyor... Hani paralel ile mücadele vardı...
  • Pekı vatandaslar .. Madem alı baskan "kotu" bu kadar..önerınız ne? Kım olsun baskan ? Hadı bakalım layık bırını bulun..hırsızlara göz yuman bırı gelsın onu göklere cıkarın , alkışlayın..Ama adamakıllı bırı gelse hosunuza gıtmez!! E çalısmak ışınıze gelmez cunku.. E hırsızlık da yapamazsınız .. Vah vaaaah.... Atalarımız ne güzel soylemıs: it ürür , kervan yürür !!!!
  • Hıc utanma arlanma kul hakkı bılmez mısınız ya.. Adamın yaptıgı işler ortada .. Mal olmak lazım gormemek için.. Bu kadar pervasızca ıftıra atmanın hesabını öbür tarafta verecek bu suçlamaları yapanlar.. Hırsızlık yapamayınca canınız mı acıdı??Kuyruk acısı olanların planlı yazıları anladık da .. Bu kadar da boş atmayın.. Avrupanın en ıyı kargo ödülünü nenem mı almıs?? Ha??? Duyamadım..
  • yazılan herşeye bakıyorumda herkezin kuyruk acısı var belli ali bey iyi bir adam adam gibi adamdır yaptığı herşey ortada yok müdürler böyle yok işler böyle boş konuşmak leke atmak kolaydır o adamın günlerce eve gitmediğini burda yatdığını comıs için kargo için ailesinden ödün verdiğini bilemeden konuş ali bey iyi adam allah yolu açık etsin büyük başkan senin eserin bu terminal

Türk Hava Yolları'nda bugün yapılan olağan genel kurulun sona ermesinin ardından flaş bir gelişme yaşandı.

Türk Hava Yolları'nda Kargo Başkanı olarak görev yapan Ali Türk'ün istifa edeceği öğrenildi.

Ali Türk'ün iftifasını sunmasının ardından yeni durağının ise Turkcell olacağı gelen bilgiler arasında.

©AirportHaber

THY'de genel kurul sonrası flaş ayrılık

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (80)

paralelle mücadele! ~ 2 yıl önce
Bu Ali Bey paralel kadro ile beraber gelip gitmesi gerekenlerden değilmiydi... Son durumda görülüyor ki bir yerden ayrılırken diğer taraftan devletin destek verdiği Türkcell de göreve devam ediyor... Hani paralel ile mücadele vardı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Star ~ 2 yıl önce
Pekı vatandaslar .. Madem alı baskan "kotu" bu kadar..önerınız ne? Kım olsun baskan ? Hadı bakalım layık bırını bulun..hırsızlara göz yuman bırı gelsın onu göklere cıkarın , alkışlayın..Ama adamakıllı bırı gelse hosunuza gıtmez!! E çalısmak ışınıze gelmez cunku.. E hırsızlık da yapamazsınız .. Vah vaaaah.... Atalarımız ne güzel soylemıs: it ürür , kervan yürür !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pop Starla Hak ~ 2 yıl önce
Aşağıdaki Hak ile Star rumuzlu arkadaşlardan başka hiçbir kişinin yorumunda (!) Hırsızlık kelimesi geçmiyor. İkinizin de ortak özelliği ise Başkana methiyeler düzerken, sokak jargonu kullanan, karşısındakilere hakaretler savuran basit insanların yapabileceği yorumlar. Türk toplumunda bir atasözü vardır "Dervişin fikri neyse, zikri de odur." Yoksa bilinç altınızda böylesine duygular mı var arkadaşlar. Ali yada Veli hiç farketmez. Arkanızda bir güç ile gelmişseniz. O güç sayesinde Kargo Binası değil Havalimanı bile yaparsınız. Comis'e gelince, öncesinde varolan Tactic Sistemi bu kurum (!) 20 sene kullandı. Comis ise, Tactic sistemin internet ortamına alınmış, varolan menüler bazı ilaveler yapılarak update edilmiş tactic sistemin birebir kopyası sayılabilecek bir program. Ali bey mi bu yazılımı yazdı? Tactic'i ne zaman kullandı?
Hak ~ 2 yıl önce
Hıc utanma arlanma kul hakkı bılmez mısınız ya.. Adamın yaptıgı işler ortada .. Mal olmak lazım gormemek için.. Bu kadar pervasızca ıftıra atmanın hesabını öbür tarafta verecek bu suçlamaları yapanlar.. Hırsızlık yapamayınca canınız mı acıdı??Kuyruk acısı olanların planlı yazıları anladık da .. Bu kadar da boş atmayın.. Avrupanın en ıyı kargo ödülünü nenem mı almıs?? Ha??? Duyamadım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak Gak Guk ~ 2 yıl önce
Allah askina su yazdigini bir oku kendin dahi inandinmi acep? Cok matahsa klonlat alini bir tanesinide al evine götür. Saka gibisiniz.
kul hakkı ! ~ 2 yıl önce
kul hakkı yiyerek kayınpederi cemal efendinin torpiliyle thy'na genç yaşta girip başkan olabilmiş birinin yağcılığını yapmak için kul hakkı bilmez misiniz diye yorum yazma! bu arada asıl mal ,sen ve senin gibi onun bunun desteği olmadan hayatta hiçbir şey yapamayan,sahibinin sesi olan yalakalardır!
hak'a ~ 2 yıl önce
Siz kim utanma,arlanma,kul hakkından bahsetmek kim ? Yediğiniz kul haklarının hesabını öbür tarafta sizler vereceksiniz biz değil. Avrupa'da en çok kargo kaybeden, kayıp ve hasarlı kargolar için ve sisteme yanlış girilen faturalar yüzünden acentalara,şirketlere en çok tazminat ödeyen şirket hangisi biliyor musun? Ha??? Duyamadık...
santoz ~ 2 yıl önce
yazılan herşeye bakıyorumda herkezin kuyruk acısı var belli ali bey iyi bir adam adam gibi adamdır yaptığı herşey ortada yok müdürler böyle yok işler böyle boş konuşmak leke atmak kolaydır o adamın günlerce eve gitmediğini burda yatdığını comıs için kargo için ailesinden ödün verdiğini bilemeden konuş ali bey iyi adam allah yolu açık etsin büyük başkan senin eserin bu terminal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sandoz gönderelim ~ 2 yıl önce
Arkadaşım engin ticari bilgilerinizle yorumları okuyup kuyruk acısı olanlar var diye teşhis koymuşsun. Bu doğru olabilir. Ancak bu yorumları inceleyip Başkanı savunmaya soyunduğuna göre anladığım kadarı ile bu dönemden fazlası ile nemalanmış bir insanlardan birisi olarak zeminin ne kadar kaygan olduğunu görünce, duyduğun acı ile isyanını klavye tuşlarına yansıtmışsın. Şöyle bakın etrafınıza, senin gibi kaç kişi aynı düşünüyor diye. Senin gibi düşünenler küçük bir azınlık. O tabaka da cebinde parti/cemaat kartından başka hiçbir vasfı olmayıp, jet hızıyla terfi edip kaymaklı maaş alıp sıranın kendilerine geldiğini anlayan kardeşlerimiz. Tabi ki görmesini biliyorsanız.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000