28 Mart 2014, Cuma 14:17:27

THY'DE FLAŞ İSTİFALAR

Türk Hava Yolları yönetim kurulundan iki ismin bugün istifa ettiği açıklandı.
  • cemal şanlı ünüversite deki görevine devam etmek için istifa etti. Burda arkasından atıp tutanlar erkekseniz karşısında konuşun klavye başında sallamak kolay gerçekte hepiniz yalakalık peşindesiniz adam olun biraz ali türk hakkında atıp tutanlar kargo bir ken beş oldu adam nileğinin hakkıyla çalışıyor bu ülkede 50 tane cemal şanlı olsa çok daha iyi yerlere geliriz siz ancak buralardan atıp tutun insanların içini bilmeden atıp tutacak kadarda düşük seviyeli insanlarsınız!!!
  • Sevgili acaba ? : Merakla bekliyoruz.. umarak..
  • burada hamdi ve cemal'e ve onlari oraya atayana yagcilik yapanlar bir de thy'nin en buyuk rakiplerinin yonetim kadrolarina bir baksinlar,cvlerini incelesinler ondan sonra yok ulkemizi ve sirketimizi soyle buyuttuler,gelistirdiler palavralarini sallasinlar !!! hangi buyuk havayolu firmasinda eski firinci ve universite hukuk hocasi yonetim kurulunda? eger sirket hukuki yardim istiyorsa gider profesyonel hizmet alir !!! el altindan devlet maddi destek vermeseydi gorurdum turkceyi siveyle konusup,havaciligi 6 ayda kitaptan ogrenci gibi ders calisip ogreneni ve damadini baskan yapan vekilini !!!
  • Yönetim değişimi inşallah şu kargo.yada yansır

Türk Hava Yolları'ndan Kamuoyunu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"Ortaklığımız Yönetim Kurulu Üyesi  Sn.Mehmet Nuri Yazıcı ve Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili Sn. Prof. Dr. Cemal Şanlı 28.03.2014 tarihi itibariyle görevlerinden istifa etmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz."

Mehmet Nuri Yazıcı kimdir ?
1949 Rize doğumlu olan  Mehmet Nuri Yazıcı, 1975 yılında İstanbul Üniversitesi / İktisat Ticari İlimler Akademisinden mezun oldu. 1990-1991 yıllarında Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı  Brüksel Baş Konsolosluğunda görev yaptı. 1994 – 2008 yıllarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği ve Başkan Danışmanlığı yapan Mehmet Nuri Yazıcı evli ve bir çocuk babası.

Prof. Dr. Cemal Şanlı Kimdir?
1950 yılında Manisa'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1977 yılında mezun oldu. 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Uluslararası Özel Hukuk Kürsüsüne asistan oldu.  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Uluslararası Özel Hukuk Ana Bilim Dalı Başkanı. Uluslararası Özel Hukuk Konularında ve Özellikle Uluslararası Tahkim alanında yayınlanmış pek çok kitap, makale ve monoğrafisi  bulunuyor. Evli ve dört çocuk babası.

THY'DE FLAŞ İSTİFALAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Devlet ~ 4 yıl önce
cemal şanlı ünüversite deki görevine devam etmek için istifa etti. Burda arkasından atıp tutanlar erkekseniz karşısında konuşun klavye başında sallamak kolay gerçekte hepiniz yalakalık peşindesiniz adam olun biraz ali türk hakkında atıp tutanlar kargo bir ken beş oldu adam nileğinin hakkıyla çalışıyor bu ülkede 50 tane cemal şanlı olsa çok daha iyi yerlere geliriz siz ancak buralardan atıp tutun insanların içini bilmeden atıp tutacak kadarda düşük seviyeli insanlarsınız!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba? ? ~ 4 yıl önce
Sevgili acaba ? : Merakla bekliyoruz.. umarak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yagcilara !!! ~ 4 yıl önce
burada hamdi ve cemal'e ve onlari oraya atayana yagcilik yapanlar bir de thy'nin en buyuk rakiplerinin yonetim kadrolarina bir baksinlar,cvlerini incelesinler ondan sonra yok ulkemizi ve sirketimizi soyle buyuttuler,gelistirdiler palavralarini sallasinlar !!! hangi buyuk havayolu firmasinda eski firinci ve universite hukuk hocasi yonetim kurulunda? eger sirket hukuki yardim istiyorsa gider profesyonel hizmet alir !!! el altindan devlet maddi destek vermeseydi gorurdum turkceyi siveyle konusup,havaciligi 6 ayda kitaptan ogrenci gibi ders calisip ogreneni ve damadini baskan yapan vekilini !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yönetim değişimi inşallah şu kargo.yada yansır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Androidci ~ 4 yıl önce
Paralel androidci. Ininden çıkaracağız seni az kaldı.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000