11 Ocak 2016, Pazartesi 18:46:16

THY'de flaş istifa

THY Basın Müşaviri Ali Genç görevinden istifa etti.
  • GEÇ BİLE KALINDI DAHA PARELEL ÇOK VAR GİTMELİ
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Ahirette hesap vemekten korkmak ile ne ilgisi var. 1) Bir müslüman olarak uyardım. hem kuran hem asd aynı yerde yazmayın dedim. Hem saygısızlık hem günah 2) Airporthabere de senin yorumun ile ilgili değil asd nick ile başlıyan yorum havacılık sitesine koymayın dedim Asd ne demek küfür çünkü ayıp değilmi?
  • Bakarsınız arasının iyi olduğu cümle alem Tarafından Söylenen Airport haber Sy Kıdık bey Ali genç i bu Güzide basın ve habercilik! Şirketine alıverir. Hep sorarlar THY de daha maile Düşen haber airportta nasıl yayınlanır diye:)? Sorun Ali genç e nasıl olur bu işler anlatsın. Nede olsa onun konusu onun tecrübeli olduğu yer BASIN o da eski Müşaviri. Bilir zanlımca.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Ali Genç, Twitter adresinden yaptığı açıklama ile THY'deki görevinden ayrıldığını açıkladı.

11 yıldır Türk Hava Yolları'nda görev yapan Genç, THY çalışanlarına ve basın mensuplarına yönelik yaptığı açıklamada THY ile karşılıklı anlaşarak görevini bıraktığını belirtti.

ALİ GENÇ'İN THY PERSONELİNE YAPTIĞI AÇIKLAMA

Değerli çalışma arkadaşlarım,
Yol almanın zamanı geldi. Vakti gelince ayrılmasını bilmek lazım. Bu karar tamamen bana ait. Yeterince katkı veremeyeceğimi düşündüğüm için çalışma hayatımda unutamayacağım güzel günler yaşadığım Türk Hava Yolları'ndan bugün itibariyle ayrılıyorum. Çok güzel anılarla ve hikayelerlesizlere veda ediyorum.

Sadece profesyonel ilişkimiz bitiyor. Ama bir dost ve yolcusu olarak her zaman tüm kalbimle burada olacağım. Fiziksel olarak ise bir telefon mesafesinde kalacağım.

Yaklaşık 11 yıldır sürdürdüğüm görev süresince birçok başarıya tanıklık yaparken, zor ve sıkıntılı süreçlerde de elimden geldiğince Şirketime katkı vermeye çalıştım. İnanıyorum ki benden sonra da bu görevi yürütecek arkadaşlarım bayrağı daha ileriye taşıyacaklardır.

Beni bu güzel kuruma davet eden, Türk Hava Yollarıile tanışmama vesile olan ve kendisiyle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum Doç. Dr. Temel Kotil'e çok teşekkür ediyorum. Büyük başarı hikayesinetanıklık etmekten ve bunu sağlayan ekibin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Çalıştığım süre boyunca görevde bulunan Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerine, tüm yönetici arkadaşlarıma ve Türk Hava Yolları'nın özverili çalışanlarına verdikleri katkı ve destek için şükran borçluyum.

Özel bir teşekkür de, yaptığımız güzel işlerde katkısı olan Basın Müşavirliği’nde birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarıma. Gece, gündüz, tatil demeden 24 saat emek verdiler, bana yol arkadaşlığı yaptılar.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.
Allah'a ısmarladık.

Ali Genç


ALİ GENÇ'İN MESLEKTAŞLARINA YAPTIĞI AÇIKLAMA;

Değerli meslektaşlarım,
Sevgili dostlar,

Bu kez Türk Hava Yolları adına değil, kendi adıma bir açıkla gönderiyorum sizlere.

30 Eylül 2005 tarihinden bu yana görev yaptığım, hepimizin gözbebeği olan Şirketimizden bugün itibariyle karşılıklı anlaşarak ayrılıyorum.

Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olan ve yaptığı atılımlarla dünyadaki en önemli markamız haline gelen Türk Hava Yolları'nda çalışmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu fırsatı yakalamamdaki en büyük pay sahibi 12 yıldır genel müdürlük görevini sürdüren Doç. Dr. Temel Kotil'dir. Büyük başarı hikayesine imza atarken, bana başarılı ekibin bir parçası olma fırsatı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

Burada üç değerli ismi daha anmadan geçemeyeceğim. Aradıkları Basın Müşaviri için Genel Müdür Temel Kotil'e beni öneren Mustafa Karalioğlu'na, görevi kabul etmemde beni teşvik eden Rahmetli gazeteci ağabeyim Şakir ile İdris Akyüz ve Ömer Özgüner'e çalışma hayatımın en güzel günlerini Türk hava Yolları'nda geçirmem vesile oldukları için şükranlarımı sunuyorum.

Yaklaşık 11 yıldır sürdürdüğüm görev süresince birçok başarıya tanıklık yaparken, zor ve sıkıntılı süreçlerde de elimden geldiğince şirketime katkı vermeye çalıştım. İnanıyorum ki benden sonra da bu görevi yürütecek arkadaşlarım bayrağı daha da ileriye taşıyacaklardır. 

Çalıştığım süre boyunca işbirliğiniz ve destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Yeniden görüşebilmek dileğiyle...
Sevgi ve saygılarımla...

Ali Genç

THY'de flaş istifa

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

SAW ~ 2 yıl önce
GEÇ BİLE KALINDI DAHA PARELEL ÇOK VAR GİTMELİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAMUGA CEVAP ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anlamıyorsun galiba ~ 2 yıl önce
Ahirette hesap vemekten korkmak ile ne ilgisi var. 1) Bir müslüman olarak uyardım. hem kuran hem asd aynı yerde yazmayın dedim. Hem saygısızlık hem günah 2) Airporthabere de senin yorumun ile ilgili değil asd nick ile başlıyan yorum havacılık sitesine koymayın dedim Asd ne demek küfür çünkü ayıp değilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Transfer ~ 2 yıl önce
Bakarsınız arasının iyi olduğu cümle alem Tarafından Söylenen Airport haber Sy Kıdık bey Ali genç i bu Güzide basın ve habercilik! Şirketine alıverir. Hep sorarlar THY de daha maile Düşen haber airportta nasıl yayınlanır diye:)? Sorun Ali genç e nasıl olur bu işler anlatsın. Nede olsa onun konusu onun tecrübeli olduğu yer BASIN o da eski Müşaviri. Bilir zanlımca.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000