02 Haziran 2009, Salı 10:42:49

THY'DE FLAŞ GELİŞME

Türk Hava Yolları, ikisi başkanlık makamından olmak üzere üç yöneticisini görevden aldı.
  • Bulent Manav Kaptan, gerek disiplini,isine olan saygisi, gerek zekasi gerekse karakteriyle milyonlarin arasindan secilecek saygideger bir kisidir. En iyi yerleri hak ediyor bence. Yeni gorevinde basarilar dilerim.
  • Bu yeni isimlerin 3'u de cok degerli, zeki, disiplinli ve bir o kadar da basarili kaptanlar. Thy icin en dogru kararlarin alinacagindan hic suphem yok. Adalet her zaman yerini bulur. Kulaktan dolma bilgilerle ne onceki kaptanlar hakkinda ne de yeni atamalar hakkinda atip tutmanin kimseye bir faydasi olmaz. Zeka ve adalet her zaman galip gelmistir. Hepsini tebrik ederim.
  • THY YONETIMI ISABETLI KARARLAR VERMIS TEBRIK EDERIM VE YENI EKIBE BASARILAR DILERIM.UCUS ISLETMEDE DEGISMEYEN TEK MUDURLUK(A320) KALDI GALIBA, O NE ZAMAN DEGISECEK?ZAMANI COOOKTAN GECTI...
  • uc degerlı kaptanın alınması uzerıne 11 sahıfelık yorum yapılmıssa onların ne kadar degerlı oldugunu gosterır. gelen gıdenı her zaman aratırmıs. Onlarda geldıklerı gıbı gıderler. devran doner bırılerı gıder bırılerı gelır..... TURK HAVA YOLLARININ basında bulunanlar cok mu bılgılıler acaba ? yorum yok

Türk Hava Yolları’nda Uçuş Emniyet Müdürü olarak görev yapan Airbus 320 pilotu Ünal Yaprak ile birlikte İşletme Koordinasyon Başkanı Mehmet Özkurt ve Uçuş İşletme Başkanı İbrahim Başar görevlerinden alındı.

THY’nin bu sürpriz kararının sebebi hakkında bilgi edinilemedi.

Görevden alınan Ünal Yaprak'ın yerine Airbus 340 kaptan pilotu Mustafa Afacan, İşletme Koordinasyon Başkanı Mehmet Özkurt'un yerine Airbus 330/340 Tip Müdürü Mehmet Atilla Türker, Uçuş İşletme Başkanı İbrahim Başar'ın yerine de kaptan pilot Bülent Manav atandı.

©AirportHaber.com

 

THY'DE FLAŞ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bulent Manav Kaptan, gerek disiplini,isine olan saygisi, gerek zekasi gerekse karakteriyle milyonlarin arasindan secilecek saygideger bir kisidir. En iyi yerleri hak ediyor bence. Yeni gorevinde basarilar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu yeni isimlerin 3'u de cok degerli, zeki, disiplinli ve bir o kadar da basarili kaptanlar. Thy icin en dogru kararlarin alinacagindan hic suphem yok. Adalet her zaman yerini bulur. Kulaktan dolma bilgilerle ne onceki kaptanlar hakkinda ne de yeni atamalar hakkinda atip tutmanin kimseye bir faydasi olmaz. Zeka ve adalet her zaman galip gelmistir. Hepsini tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY YONETIMI ISABETLI KARARLAR VERMIS TEBRIK EDERIM VE YENI EKIBE BASARILAR DILERIM.UCUS ISLETMEDE DEGISMEYEN TEK MUDURLUK(A320) KALDI GALIBA, O NE ZAMAN DEGISECEK?ZAMANI COOOKTAN GECTI...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
uc degerlı kaptanın alınması uzerıne 11 sahıfelık yorum yapılmıssa onların ne kadar degerlı oldugunu gosterır. gelen gıdenı her zaman aratırmıs. Onlarda geldıklerı gıbı gıderler. devran doner bırılerı gıder bırılerı gelır..... TURK HAVA YOLLARININ basında bulunanlar cok mu bılgılıler acaba ? yorum yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000