14 Mart 2017, Salı 10:00:39

THY'de Bylock bombası

Türk Hava Yolları’nda çeşitli birimlerde görevli 26 çalışan Fetö terör örgütü üyeliği ve bylock kullanıcısı olduğu gerekçesiyle işten atıldı.
  • Fetoden gorevden atildim 09.eylulde.bugun nezaretten ciktim yurtdisi yasagi konuldu herhangi bir dava acilmadi.bunu yazmamdaki neden ortadaki bilgi kirlikteligi imkanim olunca daha detayli yazarim. Devletinize guvenin magdurlar var gorevden alinmada ama icerde masum pek yok.ortalik yangin yeri 3 5 ay sonra donersiniz gorevinize kimse acindan olmez
  • İftira ile şirket yönetiyorsunuz. Daha yakın zamanda bu şirketin genel müdürü DHMI müdürünü yanına alıp yurt dışında okul ziyaret ediyordu. Hepiniz de bal gibi biliyorsunuz. Hepiniz oradaydınız. Şimdi eşinizi, çoluğunuzu, çocuğunuzu işe sokmak için "Biat etmemiş" (sağdan-soldan) kim varsa iftira ile işten atıyorsunuz. O haram maaşlar gözünüze dizinize duracak haberiniz yok. Sizler hangi dindensiniz bilemiyorum. Tüm dinlerde hırsızlık haramdır, yasaktır. Ama sizin ki nasıl bir din ise serbest! Delil yok ! Atın iftirayı millet gidip kendini temize çıkarana kadar rezil olsun. Sizde karınızı kızınızı şirkete sokun. 3 kuruş maaş için onurunuzu ayaklar altına alıyorsunuz.
  • Ama pilotlar arasinda kac tane iranli pilot var söylermisiniz?
  • adamlar bir program indirmis, ne istedilerde vermedim diyen ne olacak?? esas kaymagi veren milletin emanet ettigi makanlara, paralara hiyanet edip peskes ceken,teror orgutune yataklik eden orda, o ne olacak? vurun garibanlara .. pis fetocular.. idda ediyorum bunlarin yuzde 90 i sadece basini bir ise sokabilmek icin,eve ekmek goturebilmek icin fetocu gorunenlerdir.. fetocu olmayanlari sanki bir makama getirdiniz son 15 yilda..

Türk Hava Yolları’nda görevli 26 çalışan Fetö ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle işten atıldı. İşten atılanların bir kısmının aynı zamanda bylock kullanıcısı olduğu tespit edildi.

Türk Hava Yolları’nda çeşitli birimlerde görevli 26 çalışan Fetö terör örgütü üyeliği ve bylock kullanıcısı olduğu gerekçesiyle işten atıldı. 

Fetö terör örgütü üyeliği ve bylock kullanıcısı olduğu gerekçesiyle işten çıkarılanlar arasında 7 pilotun yanı sıra uzun yıllardır THY genel müdürünün özel kalem memurluğu görevini yürüten N.A ve H.G.U’nun da bulunması dikkat çekti.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, iki kabin memuru ile birlikte 6 uzman, 5 memur, 4 mühendis, bir dispeçer ve bir şef de Fetö terör örgütü üyeliği gerekçe gösterilerek işten çıkarıldı.

İşten çıkarılan Fetö terör örgütü ilişkili çalışanlardan bazılarının 17/25 Aralık sonrası işe alındığı öğrenildi.

©AirportHaber


 

THY'de Bylock bombası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (182)

Magdur ~ 1 yıl önce
Fetoden gorevden atildim 09.eylulde.bugun nezaretten ciktim yurtdisi yasagi konuldu herhangi bir dava acilmadi.bunu yazmamdaki neden ortadaki bilgi kirlikteligi imkanim olunca daha detayli yazarim. Devletinize guvenin magdurlar var gorevden alinmada ama icerde masum pek yok.ortalik yangin yeri 3 5 ay sonra donersiniz gorevinize kimse acindan olmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan Bombası! ~ 1 yıl önce
İftira ile şirket yönetiyorsunuz. Daha yakın zamanda bu şirketin genel müdürü DHMI müdürünü yanına alıp yurt dışında okul ziyaret ediyordu. Hepiniz de bal gibi biliyorsunuz. Hepiniz oradaydınız. Şimdi eşinizi, çoluğunuzu, çocuğunuzu işe sokmak için "Biat etmemiş" (sağdan-soldan) kim varsa iftira ile işten atıyorsunuz. O haram maaşlar gözünüze dizinize duracak haberiniz yok. Sizler hangi dindensiniz bilemiyorum. Tüm dinlerde hırsızlık haramdır, yasaktır. Ama sizin ki nasıl bir din ise serbest! Delil yok ! Atın iftirayı millet gidip kendini temize çıkarana kadar rezil olsun. Sizde karınızı kızınızı şirkete sokun. 3 kuruş maaş için onurunuzu ayaklar altına alıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doktor bu ne is ~ 1 yıl önce
Ama pilotlar arasinda kac tane iranli pilot var söylermisiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 1 yıl önce
adamlar bir program indirmis, ne istedilerde vermedim diyen ne olacak?? esas kaymagi veren milletin emanet ettigi makanlara, paralara hiyanet edip peskes ceken,teror orgutune yataklik eden orda, o ne olacak? vurun garibanlara .. pis fetocular.. idda ediyorum bunlarin yuzde 90 i sadece basini bir ise sokabilmek icin,eve ekmek goturebilmek icin fetocu gorunenlerdir.. fetocu olmayanlari sanki bir makama getirdiniz son 15 yilda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000