04 Kasım 2008, Salı 08:52:42

THY'de bir ilk!

Türk Hava Yolları tarihinde bir ilke imza atıyor. Özellikle yurt dışı seferlerde lahmacunlu menü verilecek. Lahmacun uçak kabininde koku yapmaması için soğansız olacak
  • THY bir numara Allah kazadan beladan korusun THY tüm ekıbını kutluyorum.
  • pardonda 102 uçak geçen seneydi o
  • Yorumunuz...ben akp li degilim ama atalarimizin güzel bir sözü var.yigidi öldür ama hakkini inkar etme.thy en fazla gelismeyi,büyümeyi akp zamaninda yapmistir,hem akp yi hem thy yi kutluyorum basarilarinin devamini diliyorum.
  • BENCE EN GÜZELİNİ YAPIYOR TÜRK HAVA YOLLARI.YABANCI HAVAYOLLARINDA BUSİNESS CLASSDA KÖPEK MUAMELESİ YAPIYORLAR.TÜRK HAVA YOLLARI'NDA İSE MUHTEŞEM BİR İKRAM VAR.SAÇMA SAPAN YORUM YAZMAYIN YOK TAVANA ÇİĞ KÖFTEYMİŞ YOK BİLMEM NEYMİŞ.BIRAKIN BUNLARI EĞER THY GÜÇLÜ OLMAZSA BİZİM PAZARIMIZI LUFTANSA,BRITISH,EMIRATES BİZİ DARMADAĞAN EDECEK.THY KEYFİNDEN Mİ UÇAK SİPARİŞİ VERİYOR ZANNEDİYORSUNUZ İKRAMA KEYFİNDEN Mİ YATIRIM YAPTIĞINI ZANNEDİYORSUNUZ.ÖNCE GİDİN DE SİZ DO&CO MUTFAKLARINI BİR GÖRÜN ONDAN SONRA SAÇMA YORUM YAZIN.EĞER THY BUGÜN YATIRIMINI YAPMAZSA İLERİKİ YILLARDA BİZİ MAHVEDERLER.AVRUPA'DAKİ HAVAYOLLARI'NIN BİZİM EN GÜÇLÜ OLDUĞUMUZ ORTADOĞU,KAFKASLAR VE TÜRKİ CUMHURİYETLER PAZARINDA GÖZLERİ VAR.LUFTANSA'NIN TÜRKİYE-ALMANYA PAZARINA GÖZ DİKMİŞ DURUMDAYKEN BIRAKIN DA YATIRIMLAR YAPILSIN BIRAKIN DA THY KABİNLERİ EN İYİSİ OLSUN HERŞEYDEN ÖNCE GİDİN ARAŞTIRMA YAPIN DA ONDAN SONRA YORUM YAZIN

Türk Hava Yolları, tarihinde bir ilke imza atıyor. Özellikle yurt dışı seferlerde lahmacunlu menü verilecek. Lahmacun uçak kabininde koku yapmaması için soğansız olacak.
 
Türk Hava Yolları, (THY) 75. yılında uçaklarından, personel kıyafetlerine kadar yeniliğe giderken yemek mönüleri de aralarında lahmacun’un bulunduğu yepyeni lezzetlere kapısını araladı.  Özel olarak üretilen lahmacunlar soğansız olacak ve uçakta ısıtıldıktan sonra servis edilecek. THY’nin 75 yıl mönüsüne ayrıca patlıcan musakka, zeytinyağlı dolma da eklendi.  THY dış hat uçaklarında bugüne kadar genellikle balık ya da et ağarlıklı menüler sunuluyordu. Lahmacunlu mönü de ise salata ve tatlı da olacak.

75 yıl önce 1933’de 5 uçaktan oluşan filoyla kurulan Türk Hava Yolları (THY), bugün 102 uçaktan oluşan filosuyla, 107 yurtdışı, 32 yurt içi olmak üzere dünyada 140 noktaya uçan, dünya markası bir havayolu şirketi konumuna ulaştı.

THY'de bir ilk!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Rumuz ~ 10 yıl önce
THY bir numara Allah kazadan beladan korusun THY tüm ekıbını kutluyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
semih ~ 10 yıl önce
pardonda 102 uçak geçen seneydi o

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adanali ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...ben akp li degilim ama atalarimizin güzel bir sözü var.yigidi öldür ama hakkini inkar etme.thy en fazla gelismeyi,büyümeyi akp zamaninda yapmistir,hem akp yi hem thy yi kutluyorum basarilarinin devamini diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
BENCE EN GÜZELİNİ YAPIYOR TÜRK HAVA YOLLARI.YABANCI HAVAYOLLARINDA BUSİNESS CLASSDA KÖPEK MUAMELESİ YAPIYORLAR.TÜRK HAVA YOLLARI'NDA İSE MUHTEŞEM BİR İKRAM VAR.SAÇMA SAPAN YORUM YAZMAYIN YOK TAVANA ÇİĞ KÖFTEYMİŞ YOK BİLMEM NEYMİŞ.BIRAKIN BUNLARI EĞER THY GÜÇLÜ OLMAZSA BİZİM PAZARIMIZI LUFTANSA,BRITISH,EMIRATES BİZİ DARMADAĞAN EDECEK.THY KEYFİNDEN Mİ UÇAK SİPARİŞİ VERİYOR ZANNEDİYORSUNUZ İKRAMA KEYFİNDEN Mİ YATIRIM YAPTIĞINI ZANNEDİYORSUNUZ.ÖNCE GİDİN DE SİZ DO&CO MUTFAKLARINI BİR GÖRÜN ONDAN SONRA SAÇMA YORUM YAZIN.EĞER THY BUGÜN YATIRIMINI YAPMAZSA İLERİKİ YILLARDA BİZİ MAHVEDERLER.AVRUPA'DAKİ HAVAYOLLARI'NIN BİZİM EN GÜÇLÜ OLDUĞUMUZ ORTADOĞU,KAFKASLAR VE TÜRKİ CUMHURİYETLER PAZARINDA GÖZLERİ VAR.LUFTANSA'NIN TÜRKİYE-ALMANYA PAZARINA GÖZ DİKMİŞ DURUMDAYKEN BIRAKIN DA YATIRIMLAR YAPILSIN BIRAKIN DA THY KABİNLERİ EN İYİSİ OLSUN HERŞEYDEN ÖNCE GİDİN ARAŞTIRMA YAPIN DA ONDAN SONRA YORUM YAZIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000