31 Aralık 2015, Perşembe 13:00:44

THY'de atama furyası devam ediyor

Türk Hava Yolları'nda son günlerde yapılan atamalara bir yenisi daha eklendi.
  • THY senınle gurur duyacak
  • Uçuş işletme başkanlığını uçak tiplerine göre 3 e bölmüşler.bu kadar havayolu var. bu hiçbirinin aklına gelmedi.isterseniz uçakların imalattan çıktığı senelere veya thy filosuna katılım senelerine göre de Başkanlıkları çeşitlendirebilirsiniz.
  • Türk Hava yollarının Başında olsaydım İlk Göndereceğim müdür insan kaynakları Müdürü ve can şaşmaz olurdu ayrıca bunu yaparken alt mevkilerdeki kişileri ve emekli olan teknisyenlerin bazılarınıda gönderirdim ve Bu üç kağıtçı insan hakkı yiyen çelik iş sendikasıyla sözleşmeyi fes ederdim ve çelik iş hava iş ve havak olmak üzere bazı yerlerden sonra üyelerinin yılbaşını kutladı tam bombasın çelik iş ve yalancısın
  • THY DE CRM DENİNCE AKLA GELEN İKİ İSİM VARDIR. KOKPİT TE ÖZCAN ÜNAL.... KABİNDE ÖZLEM KAYNAK... ÖZCAN KAPTAN YERİNİ BULDU SIRA ÖZLEM KAYNAK HOCAM DA. ..

Türk Hava Yolları'nda son günlerde yapılan atamalara bir yenisi daha eklendi. Bu kez yapılan atama Uçuş İşletme Başkanlığı'na yönelik oldu.

Yapılan atamalarda Kaptan Pilot Özcan Ünal Uçuş İşletme Başkanlığı Başkan Yardımcılığı'na (Boeing), kaptan pilot Özkan Dalgıç Uçuş İşletme Başkanlığı Başkan Yardımcılığı'na (Airbus) ve Kaptan Pilot Mithat Görkem Aksoy da Genel Havacılık VIP Uçaklar Operasyon Müdürlüğü'na getirildi.

©AirportHaber

THY'de atama furyası devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Özcan kpt ~ 3 yıl önce
THY senınle gurur duyacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bravo ~ 3 yıl önce
Uçuş işletme başkanlığını uçak tiplerine göre 3 e bölmüşler.bu kadar havayolu var. bu hiçbirinin aklına gelmedi.isterseniz uçakların imalattan çıktığı senelere veya thy filosuna katılım senelerine göre de Başkanlıkları çeşitlendirebilirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıksana çelikiş ~ 3 yıl önce
Türk Hava yollarının Başında olsaydım İlk Göndereceğim müdür insan kaynakları Müdürü ve can şaşmaz olurdu ayrıca bunu yaparken alt mevkilerdeki kişileri ve emekli olan teknisyenlerin bazılarınıda gönderirdim ve Bu üç kağıtçı insan hakkı yiyen çelik iş sendikasıyla sözleşmeyi fes ederdim ve çelik iş hava iş ve havak olmak üzere bazı yerlerden sonra üyelerinin yılbaşını kutladı tam bombasın çelik iş ve yalancısın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crm ~ 3 yıl önce
THY DE CRM DENİNCE AKLA GELEN İKİ İSİM VARDIR. KOKPİT TE ÖZCAN ÜNAL.... KABİNDE ÖZLEM KAYNAK... ÖZCAN KAPTAN YERİNİ BULDU SIRA ÖZLEM KAYNAK HOCAM DA. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000