30 Kasım 2015, Pazartesi 13:30:25

THY'de Asaf Bora dönemi bitti

THY Uçuş İşletme Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora, yönetim kurulu kararıyla emekli edildi.
  • 25 yıl thy uçuş işletmede çalıştım .arkasından bu kadar kötü yorum yapılan uçş.işl.gn.md. yardımcısı görmedim duymadım.demekki millet dolmuş.yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz.6.5 sene nasıl geçiverdi değilmi asaf efendi ne makam nede mal kalır bu dünyada delikanlı davransaydın koltuk yerine arkadaşlarına sarılsaydın kimse bu kadar kötü yorum yapmazdı.bu günü bekleyenlerden !!!!!!!
  • Babasına yapılan yorumları dislike edicem diye iş yapamaz oldu. Zaten babasından dolayı sesimizi çıkaramıyorduk. Kaytarmasına susmak durumunda kalıyorduk artık özgürüz. Hadi k7zım iş başına. Takipteyiz ona göre.
  • AZAFFF BEY KOLUN YORULMADI MI DISLIKE YAPMAKTAN? HAAAAAHAAAAA
  • Arkadaşlar bu asaf bora geçen sene Temel bey in yerine geliyorum diye dolaşmıyormuydu.

THY'nin uçuş işletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Asaf Bora, emekliye ayrıldı. Bir süredir THY'deki görevinden ayrılacağı konuşulan Bora, 29 Aralık'ta yaş haddinden emekliye ayrılacaktı. Ancak cuma günü toplanan yönetim kurulu, Bora'nın emekliliğini istedi.

THY'deki mesai arkadaşlarıyla bu sabah bir araya gelen Bora, artık çok yorulduğunu ve kendisine vakit ayırmak istediğini söyleyerek vedalaştı.

Airporthaber'in edindiği bilgiye göre, Asaf Bora'nın yerine VIP Uçaklar Müdürü Levent Yılmaz'ın getirilebileceği öğrenildi.

ASAF BORA KİMDİR?

Türk Hava Yolları’nda 1989 yılında göreve başlayan Asaf Ahmed Bora, Uçuş İşletmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Asaf Ahmed Bora, Türk Hava Yolları’nda sırasıyla Boeing 727, Boeing 737 uçaklarında ikinci pilot, RJ ve Boeing 737 uçaklarında kaptan pilot olarak görev aldı. 2004 yılından bu yana ise Airbus 340 uçaklarında kaptan pilot olarak uçuş yaptı. Evli ve bir çocuk babası olan Bora, 2009 yılında Köksal Köktuna'nın yerine göreve getirilmişti.

Airporthaber.com ÖZEL

THY'de Asaf Bora dönemi bitti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (177)

ne oldum deme ~ 2 yıl önce
25 yıl thy uçuş işletmede çalıştım .arkasından bu kadar kötü yorum yapılan uçş.işl.gn.md. yardımcısı görmedim duymadım.demekki millet dolmuş.yani ateş olmayan yerden duman çıkmaz.6.5 sene nasıl geçiverdi değilmi asaf efendi ne makam nede mal kalır bu dünyada delikanlı davransaydın koltuk yerine arkadaşlarına sarılsaydın kimse bu kadar kötü yorum yapmazdı.bu günü bekleyenlerden !!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esefin kızı ~ 2 yıl önce
Babasına yapılan yorumları dislike edicem diye iş yapamaz oldu. Zaten babasından dolayı sesimizi çıkaramıyorduk. Kaytarmasına susmak durumunda kalıyorduk artık özgürüz. Hadi k7zım iş başına. Takipteyiz ona göre.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yürekli ol ~ 2 yıl önce
Klavye delikanlıları. İşin yok da elalemin kızını mı takip ediyosun, aciz misin aptal mısın? Takibi bırak git konuş, özgürsün ya hani. Allah akıl fikir versin.
AZAFFFFF ~ 2 yıl önce
AZAFFF BEY KOLUN YORULMADI MI DISLIKE YAPMAKTAN? HAAAAAHAAAAA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kedidir kedi ~ 2 yıl önce
kedidir pardon kızıdır kızı.
TEMEL Bey yerine ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar bu asaf bora geçen sene Temel bey in yerine geliyorum diye dolaşmıyormuydu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000