20 Şubat 2013, Çarşamba 17:26:45

THY'DE 5 YENİ ATAMA!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu, şirket içi müdür pozisyonlarında değişiklik yapma kararı aldı. Alınan kararla 5 isimin yeni göre yerleri belirlendi.
  • cemaat THY'ye Sydney ede hakim
  • DUA İLE GÖTÜRENLER.....HAMDOLSUN :))
  • Torpilsiz atanmismis, bende torpilsiz atildim
  • Devletimize ve tum turk ulusuna ve TORPIL HAVA YOLLARINA bu yeniler (gangesterler) hayirli olsun. Bu arkadaslar icin gec oldu amma guc olmadi o koltuklari kapmak.

Türk Hava Yolları'nda 5 isim yeni görev yerlerine atandı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu tarafından alınan kararla; Ufa Müdürü olarak görev yapan Erkan İnce’nin Talin Müdürü olarak atanmasına, Sidney Müdürlüğü’nde Şef (Ticaret) olarak görev yapan Özgür Suucak’ın Colombo Müdürü olarak atanmasına, Yer İşletme Başkanlığı / Ürün ve Hizmet Yönetimi Müdürlüğü’nde Mühendis olarak görev yapan Burak Çalışkan’ın Yük Kontrol ve Yer Operasyon Risk Takibi Müdürü olarak atanmasına, Mali Analiz Müdürü olarak görev yapan Eda Kurt’un Yönetim Muhasebesi Müdürü olarak atanmasına, Faik Ozan Dülger’in Mali Analiz Müdürü olarak atanmasına, karar verdi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'DE 5 YENİ ATAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

hoca ~ 5 yıl önce
cemaat THY'ye Sydney ede hakim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DC3 ~ 5 yıl önce
DUA İLE GÖTÜRENLER.....HAMDOLSUN :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah allah ~ 5 yıl önce
Torpilsiz atanmismis, bende torpilsiz atildim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
issiz gurbetci pilot ~ 5 yıl önce
Devletimize ve tum turk ulusuna ve TORPIL HAVA YOLLARINA bu yeniler (gangesterler) hayirli olsun. Bu arkadaslar icin gec oldu amma guc olmadi o koltuklari kapmak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000