06 Ocak 2012, Cuma 12:30:35

THY-AIR BERLIN KOL KOLA!

Türk Hava Yolları ile Air Berlin uçaklarının havada çekilmiş bu karesi adeta uçakların yan yana olduğu hissini uyandırıyor...
  • esas çakma havacı senin olduğun anlaşıldı. Son gelen 777de var bu logo.
  • TAMAMEN HAKLISIN ,SADECE TEKNOLOJI ILE OLMUYOR,PILOTAJ DA GEREKIR. DÜŞÜŞ SEBEBİ DE BU ZATEN FEVKALADE UCABİLECEK BİR UÇAĞI DÜŞÜRMEYİ BAŞARDI ARKADASLAR. EN AZINDAN BA 777 si GİBİ AÇIK HAVADA MOTORLARI DURUP GÖVDE ÜZERİNE İNMEDİ !
  • çakma resimlere nasılda yorum yapıyorsunuz sizi gidi çakma havacılar...thy nin hangi uçağının altında bu logo var :):):):
  • SİZİN O ÇOK MODERN SON SİSTEM DEDIGINIZ A330 DA GÖRDÜK 2 YIL ÖNCE OKYANUSA ÇAKILIVERDI.DEMEK Kİ BU İŞLER SADECE TEKNOLOJIYLE DE OLMUYORMUŞ.......
Bir yurtdışı seferinde Türk Hava Yolları ve Air Berlin uçaklarının havada çekilmiş fotoğrafı uçakların sanki yanyana uçuş yaptığı gibi bir göz yanılmasına neden oluyor.

Uçaklar arasında birkaç kilometre mesafe olduğu muhtemel olmasına rağmen, fotoğraf makinesiyle yakalanan o an, görenlere de keyifli anlar yaşatıyor.

Airliners.net sitesinde yer alan bu karede Türk Hava Yolları'nın Boeing 777 ile Air Berlin'e ait Airbus A330 tipi uçaklarının yerden metrelerce uzaklıktaki uçuş anları havacılıkta uçakların birbirine yaklaşması olarak tarif edilen 'Air Miss' görüntüsünü ortaya çıkardı.

İşte THY ile Air Berlin'in o anı:(Fotoğraf: Derek Ferguson)
THY-AIR BERLIN KOL KOLA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 6 yıl önce
esas çakma havacı senin olduğun anlaşıldı. Son gelen 777de var bu logo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TAMAMEN HAKLISIN ,SADECE TEKNOLOJI ILE OLMUYOR,PILOTAJ DA GEREKIR. DÜŞÜŞ SEBEBİ DE BU ZATEN FEVKALADE UCABİLECEK BİR UÇAĞI DÜŞÜRMEYİ BAŞARDI ARKADASLAR. EN AZINDAN BA 777 si GİBİ AÇIK HAVADA MOTORLARI DURUP GÖVDE ÜZERİNE İNMEDİ !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çakma resimlere nasılda yorum yapıyorsunuz sizi gidi çakma havacılar...thy nin hangi uçağının altında bu logo var :):):):

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SİZİN O ÇOK MODERN SON SİSTEM DEDIGINIZ A330 DA GÖRDÜK 2 YIL ÖNCE OKYANUSA ÇAKILIVERDI.DEMEK Kİ BU İŞLER SADECE TEKNOLOJIYLE DE OLMUYORMUŞ.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000