19 Kasım 2008, Çarşamba 16:16:40

THY’nin Kartepe Toplantısını açıklıyoruz

AirportHaber ve Airport TV Türk Havayolları’nın çok gizli bir şekilde yürütülen toplantısını açıklıyor. Sapanca Kartepe Otel’de gerçekleştirilen toplantıyı AirportHaber görüntüledi. Çok çarpıcı açıklamalar yapıldı.
  • thy i ucurmak senin haddine mi kaldi. o zaten ucuyor. ama sayeniz de yakinda batacak o sirket.
  • bu yukardakilerin hepsi ayni sahis. benim thy ile bir isim yok. thy bu yurdumun guzel bir sirketi. benim derdim sizin gibi ampullerle. bu guzelim sirket size peskes cekiliyo. sizde baskalarina peskes cekiyorsunuz. albayraklara mesela. ve yandaslariniz olan bilgisiz tecrubesiz sizin gibi havaciligin h sini bilmeyen diger ampul kardeslerinize. ben hep burada olacam. rumuzunun basindaki tk yi haketmeyen sizleri devamli ifsa edecegim. nargileci abim sevgiler
  • Bakıyorum da yine bilmeden yorumlar yapıp kendini HERŞEYİ BİLEN VE ÇEKİRDEK ÇİTLEYEN ADAM cılık oynuyosun...Sen çekirdek çitlemeye devam et, bilmediğin işlere fazla bulaşma. Bizim işimiz THY yi uçurmak. Senin gibi boş işler değil.
  • arkadasimiz dugme ilikleyen kardemisimize takmis. bende arkadaki kocaman arabaya taktim kim bilir kac araba kac mercedes gitti oraya tatil yapmaya. milletin parasiyla toplanti bahanesiyle. ama THY de takilmayacak sey yok ki. kabin personelini soyup muayene eden doktoru. nargileci huseyin abisi :))

THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Topçu’nun da katıldığı toplantıları görüntüleyen Airporthaber ve Airport TV tüm gelişmeleri açıklayacak.

 

Toplantı yerine giden AirportHaber ve Airport TV ekipleri Candan Karlıtekin ve Hamdi Topçu ile görüştü. Karlıtekin ve Topçu Airport TV mikrofonlarına ne söyledi? Airporthaber ve Airport TV ekiplerini gördükleri anda ne yaptılar?

 

Temel Kotil neden toplantıya katılmadı? Hepsi ve daha fazlası bu akşam Airport TV Ana Haber Bülteni’nde…

THY’nin Kartepe Toplantısını açıklıyoruz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

wolf ~ 10 yıl önce
thy i ucurmak senin haddine mi kaldi. o zaten ucuyor. ama sayeniz de yakinda batacak o sirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
bu yukardakilerin hepsi ayni sahis. benim thy ile bir isim yok. thy bu yurdumun guzel bir sirketi. benim derdim sizin gibi ampullerle. bu guzelim sirket size peskes cekiliyo. sizde baskalarina peskes cekiyorsunuz. albayraklara mesela. ve yandaslariniz olan bilgisiz tecrubesiz sizin gibi havaciligin h sini bilmeyen diger ampul kardeslerinize. ben hep burada olacam. rumuzunun basindaki tk yi haketmeyen sizleri devamli ifsa edecegim. nargileci abim sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK TK ~ 10 yıl önce
Bakıyorum da yine bilmeden yorumlar yapıp kendini HERŞEYİ BİLEN VE ÇEKİRDEK ÇİTLEYEN ADAM cılık oynuyosun...Sen çekirdek çitlemeye devam et, bilmediğin işlere fazla bulaşma. Bizim işimiz THY yi uçurmak. Senin gibi boş işler değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
arkadasimiz dugme ilikleyen kardemisimize takmis. bende arkadaki kocaman arabaya taktim kim bilir kac araba kac mercedes gitti oraya tatil yapmaya. milletin parasiyla toplanti bahanesiyle. ama THY de takilmayacak sey yok ki. kabin personelini soyup muayene eden doktoru. nargileci huseyin abisi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000