24 Ekim 2008, Cuma 16:07:51

THY’NİN İNANILMAZ SKANDALI

AirportHaber’de bugün yer alan “THY’de ilginç gelişme” haberinin ardından bugün inanılmaz bir skandal ortaya çıktı. Haberde yer alan THY’nin AOC’sinin bugün gece yarısı sona ereceğine dair bilginin ardından şok bir gelişme yaşandı.
  • ne kadar seviyesiz konusmalar, yazismalar bunlar. inanilmaz. bir kazan icinde yasayan ve asagiya birbirini cekmeye calisan bir suru kisi.biri yazmis, aoc ti bilende var bilmeyende. bu yorumlari herkes okuyor, havacilik, bir kultur bir birikimdir. yapici yorumlarin olmasi gerektigini dusunuyorum, yorumlar sanki kahvede isi olmayan insanlarin dedikodu yapmasina benziyor. iyilerde bu kadar seviyesi dusuk yazismalar icinde kaybolup gidiyor.
  • Arkadaşlar bırakın bunları lütfen. AOC O saydığın isimlerden kaçını tanıyosun. Senin amacın sadece çamur atmak. ismini saydığın insanlardan kaçıyla ne kadar konuştun. Olayı sürekli aynı yere getiriyor sen ve senin gibi bir avuç personel. Ama insanlar artık görüyo sizide. Madem o kadar havacıydınızda bu şirket niye hep ZARAR açıklıyordu??? çamur atmayı bırakta işini yap bence. Sizin içinize sindiremediğiniz sizin tüm çomak sokmalarınıza karşın bu şirketin son 5 yıldır sürekli kar açıklaması. THY ni kendi halinde ORTA ölçekli bir havayolundan Büyük ve dünyanın en kaliteli Havayollarından biri olmasını içinizemi sindiremiyosunuz yoksa??? Bence siz şirketin iyiliğini değil tam tersine zararını istiyorsunuz... Sadece ve sadece siyasi nedenlerle eleştiriyorsunuz. Ama artık kimse yemiyor merak etmeyin... Sen ve senin gibilere rağmen THY dünyanın en iyi hava yollarından biri olma yolunda adım adım ilerliyor...
  • arkadaş:hiç boş geçmemişsin.her kese verip veriştirmişsin.maaşallah. ama çözümü yazmamışsın.THY her dönem böyle yönetilmişdir.yusuf bolayırlının zamanında thy ye kaç tane çanakkaleli alınmışdır bir araştırmanı önerrim..kimler captır-52 yapılmışdır,kimler emekli edilmişdir araştır. sayğılar...
  • Sevgili Anaboşjet rumuzlu arkadaş, Anadolujet bir firma değildir, THY'nin bir alt markasıdır. Nasıl ki bir fabrika ürettiği birinci kalite mallara göğsünü gere gere kendi markasını basar ama elindeki ikinci kalite malları da piyasaya daha ucuz fiyatla kakalamak için ikinci bir marka üretir ya işte öyle. Anadolujet'in herşeyi THY malıdır.

THY’nin AOC’si bugün yenilendi. Ancak AOC yenilenirken 3 ay önce emekliye ayrılan Uçuş İşletme ve Kalite Güvence Başkanı Ercihan Bayır’ın ismi ile birlikte çıktı. THY, bu ismin emekliye ayrıldığını Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne bildirip bildirmediği tam bir muamma. THY’nin AOC’sinin yenilenmesiyle birlikte Ercihan Bayır’ın Uçuş İşletme ve Kalite Güvence Başkanı olarak görülmesi akıllara durgunluk veren bir hatanın devam ettiğini ortaya koydu.

 

Üç ay önce emekliye ayrılan Uçuş İşletme ve Kalite Güvence Başkanı Ercihan Bayır yerine Cemal Öksüz atanmıştı. Cemal Öksüz’ün yerine de bugün Selman Nas atanmıştı.

 

©AirportHaber Özel

THY’NİN İNANILMAZ SKANDALI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

bu ne... ~ 10 yıl önce
ne kadar seviyesiz konusmalar, yazismalar bunlar. inanilmaz. bir kazan icinde yasayan ve asagiya birbirini cekmeye calisan bir suru kisi.biri yazmis, aoc ti bilende var bilmeyende. bu yorumlari herkes okuyor, havacilik, bir kultur bir birikimdir. yapici yorumlarin olmasi gerektigini dusunuyorum, yorumlar sanki kahvede isi olmayan insanlarin dedikodu yapmasina benziyor. iyilerde bu kadar seviyesi dusuk yazismalar icinde kaybolup gidiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK61 ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar bırakın bunları lütfen. AOC O saydığın isimlerden kaçını tanıyosun. Senin amacın sadece çamur atmak. ismini saydığın insanlardan kaçıyla ne kadar konuştun. Olayı sürekli aynı yere getiriyor sen ve senin gibi bir avuç personel. Ama insanlar artık görüyo sizide. Madem o kadar havacıydınızda bu şirket niye hep ZARAR açıklıyordu??? çamur atmayı bırakta işini yap bence. Sizin içinize sindiremediğiniz sizin tüm çomak sokmalarınıza karşın bu şirketin son 5 yıldır sürekli kar açıklaması. THY ni kendi halinde ORTA ölçekli bir havayolundan Büyük ve dünyanın en kaliteli Havayollarından biri olmasını içinizemi sindiremiyosunuz yoksa??? Bence siz şirketin iyiliğini değil tam tersine zararını istiyorsunuz... Sadece ve sadece siyasi nedenlerle eleştiriyorsunuz. Ama artık kimse yemiyor merak etmeyin... Sen ve senin gibilere rağmen THY dünyanın en iyi hava yollarından biri olma yolunda adım adım ilerliyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dağobel ~ 10 yıl önce
arkadaş:hiç boş geçmemişsin.her kese verip veriştirmişsin.maaşallah. ama çözümü yazmamışsın.THY her dönem böyle yönetilmişdir.yusuf bolayırlının zamanında thy ye kaç tane çanakkaleli alınmışdır bir araştırmanı önerrim..kimler captır-52 yapılmışdır,kimler emekli edilmişdir araştır. sayğılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OpsOcc ~ 10 yıl önce
Sevgili Anaboşjet rumuzlu arkadaş, Anadolujet bir firma değildir, THY'nin bir alt markasıdır. Nasıl ki bir fabrika ürettiği birinci kalite mallara göğsünü gere gere kendi markasını basar ama elindeki ikinci kalite malları da piyasaya daha ucuz fiyatla kakalamak için ikinci bir marka üretir ya işte öyle. Anadolujet'in herşeyi THY malıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000