25 Şubat 2009, Çarşamba 22:09:01

THY’DEN ÇOK ÖNEMLİ KARAR

Türk Hava Yolları dünyaca ünlü oyuncu Kevin Costner'ın oynadığı reklam filmini Türkiye’de ve yayınlandığı ülkelerde durdurma kararı aldı.
  • arkadaşım nedense benim havacımısınız insanmı yosa türk müsünüz sorumdan rahatsız olmuşsunuz.oradaki tek bir kelimeye takılıp kalmışsınız milliyetci bir yorum olarak değerlendirmişsiniz her neyse bence bunlara takılıp kalmayın sizi türk lafı çıldırtmış beni ise burada REKLAMLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK ACABA KEVİN ABİ SENİ TV DE GÖRMEYİ ÇOK ÖZLEDİK yazdıktan sonra gülme işareti koyan şahs oldu nedense bu yorumu okuyup geçmişsiniz.gülen arkadaşı saygısız buldum.bir kaza sonrası özelliklede kayıplar varken gülmek inanılır şey değil arkadaş duygu durum bozukluğu yaşıyor sanırım.böyle bir olayda yorum yaparken gülmek dengesizliktir.takılacaksanız buyurun buna takılın.eleştiri yapabilmek ve eleştrilebilmek güzeldir seviyeli olduğu sürece gülen arkada
  • havacılıkla ılgınız olsun olmasın,akp yı sevın sevmeyın,yorum yapma hırsınız,bunca ınsanın duygularını ıncıtecek,degerlerıyle alay edecek boyutta oluyorsa,bır aklı evvel de cıkıp dur deyıversın.. bız oyle bır mılletız kı,Gazının uzerımıze atfettıgı ve bıraktıgı ,nefes alabılme ve yasama hurrıyetımızı 'bız bunu haketmıyoruz' dıye bagırıp elımızın tersı ıle ıtmekten alıkoyamıyoruz benlıgımızı,bılıncaltındakı ogretılerımızı.. Hanımlar ve Beyler, Her konuda yorum yapma luksune haız oldugunu zannetmek ne menem bır haldir? Bu kazada yada mevcut dıger azalarda,orada 3 dakıka sonrasını gorup gozgore gore olume gıden Pılotların bızler kadar muhakeme yetısı yoktu yanı?ardındakı onca ınsanın sorumlulugunun bılıncındekı pılotları saygıyla anıyoru
  • Su yorumlarda dikkat ettigim Turkmusunuz lafi yok mu insani deli ediyor resmen.Yahu kardesim kaza ile turk olmanin ne alakasi var.Her seyde tutturmusunuz bir milliyetciliktir gidiyorsunuz.Avrupali insan sagligina,degerine Turkiyedeki bir cok insandan daha cok deger veriyor.Siz merak etmeyin.En fesat insanlar Turkiyede,olay olsunda birileri olsun,bundan zevk alalim ruhunu,duygusunu baska bir ulkede gormek mumkun degildir.
  • Ucagin hatali veya bakimsiz olduguna inanmiyorum ! Rahmetli Pilotlarimiz son derece dikkatli ve ustaca hareket etmis ve olabilecek daha büyük bir faciayi önlemis ve bircok insanin hayatini kurtarmistir Saygiyla Aniyor Allah tan Rahmet diliyorum onlara. Bu tür kazalar her Ucak sirketinde meydana gelebilir, ne yazikki Ucmak halen bu devirde 0,02 Risikoludur, bu tür kazalarda hemen sirketleri karalamamak lazim. Lütfen Arkadaslar bu bir kazadir her ne sebebten olursa olasun ve bunun yönetimle hicbir alakasi yoktur !

Oscar ödülü oyuncu Kevin Costner'ın rol aldığı Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni reklam filmi, Amsterdam'da 9 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasından sonra reklamın durdurulduğunu açıkladı.

 

31 Ocak 2009 tarihinde gösterilmeye başlayan reklam filmi, İsveçli ödüllü yönetmen Frederik Callingaard'ın yönettiği, görüntü yönetmenliğini Danimarkalı Kasper Tuxen'in üstlendiği film, Şubat ayında da 70 ülkede birden yayınlanmaya başlanmıştı.

THY’DEN ÇOK ÖNEMLİ KARAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşım nedense benim havacımısınız insanmı yosa türk müsünüz sorumdan rahatsız olmuşsunuz.oradaki tek bir kelimeye takılıp kalmışsınız milliyetci bir yorum olarak değerlendirmişsiniz her neyse bence bunlara takılıp kalmayın sizi türk lafı çıldırtmış beni ise burada REKLAMLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK ACABA KEVİN ABİ SENİ TV DE GÖRMEYİ ÇOK ÖZLEDİK yazdıktan sonra gülme işareti koyan şahs oldu nedense bu yorumu okuyup geçmişsiniz.gülen arkadaşı saygısız buldum.bir kaza sonrası özelliklede kayıplar varken gülmek inanılır şey değil arkadaş duygu durum bozukluğu yaşıyor sanırım.böyle bir olayda yorum yaparken gülmek dengesizliktir.takılacaksanız buyurun buna takılın.eleştiri yapabilmek ve eleştrilebilmek güzeldir seviyeli olduğu sürece gülen arkada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
havacılıkla ılgınız olsun olmasın,akp yı sevın sevmeyın,yorum yapma hırsınız,bunca ınsanın duygularını ıncıtecek,degerlerıyle alay edecek boyutta oluyorsa,bır aklı evvel de cıkıp dur deyıversın.. bız oyle bır mılletız kı,Gazının uzerımıze atfettıgı ve bıraktıgı ,nefes alabılme ve yasama hurrıyetımızı 'bız bunu haketmıyoruz' dıye bagırıp elımızın tersı ıle ıtmekten alıkoyamıyoruz benlıgımızı,bılıncaltındakı ogretılerımızı.. Hanımlar ve Beyler, Her konuda yorum yapma luksune haız oldugunu zannetmek ne menem bır haldir? Bu kazada yada mevcut dıger azalarda,orada 3 dakıka sonrasını gorup gozgore gore olume gıden Pılotların bızler kadar muhakeme yetısı yoktu yanı?ardındakı onca ınsanın sorumlulugunun bılıncındekı pılotları saygıyla anıyoru

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Su yorumlarda dikkat ettigim Turkmusunuz lafi yok mu insani deli ediyor resmen.Yahu kardesim kaza ile turk olmanin ne alakasi var.Her seyde tutturmusunuz bir milliyetciliktir gidiyorsunuz.Avrupali insan sagligina,degerine Turkiyedeki bir cok insandan daha cok deger veriyor.Siz merak etmeyin.En fesat insanlar Turkiyede,olay olsunda birileri olsun,bundan zevk alalim ruhunu,duygusunu baska bir ulkede gormek mumkun degildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ucagin hatali veya bakimsiz olduguna inanmiyorum ! Rahmetli Pilotlarimiz son derece dikkatli ve ustaca hareket etmis ve olabilecek daha büyük bir faciayi önlemis ve bircok insanin hayatini kurtarmistir Saygiyla Aniyor Allah tan Rahmet diliyorum onlara. Bu tür kazalar her Ucak sirketinde meydana gelebilir, ne yazikki Ucmak halen bu devirde 0,02 Risikoludur, bu tür kazalarda hemen sirketleri karalamamak lazim. Lütfen Arkadaslar bu bir kazadir her ne sebebten olursa olasun ve bunun yönetimle hicbir alakasi yoktur !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000