03 Mayıs 2009, Pazar 11:03:22

THY’de tarihi gün

Türk Havayolları yarın tarihi günlerinden birini daha yaşayacak. THY olağan genel kurulu yarın yapılacak. Peki, genel kurulda yönetim değişecek mi?
  • Temel ile Candan hiç korkmasın. Nasıl olsa torpilliler. Amsterdam'da uçak düşmüş hiç önemli değil onlar için. Hadi bir deve kesin şimdi. 9 insan öldü, hala koltuğunuzdasınız ya. Ama deve dilini ben isterim. Deve büyük olsun. Paradan kaçınmayın. Nede olsa Devletin parası.
  • Aslında İbrahim kaptan çok mükemel birisidir(!!!) . Hiç bir zaman kendi kendine karar vermez. Birçok AKP milletvekili ile yakınlığı vardır. Dolayısıyla pilotlarımız için bulunmaz bir nimettir.
  • Aslında ilk gitmesi gerekenlerden biri işallah gider diyodum ama neyse bir dahaki sefere işallah thy yi sadece tuttugunu koparan ,masaya yumrugunu vurmasını bılen yonetıcılerle bır yere getırebılır koltugundan alınma korkusundan yalakalık yapanlarla degıl
  • Acaba çarşıda asker kökenli pilotlara karşı mı ?

Türk Havayolları genel kurulu yarın Türk Hava Yolları Genel Müdürlük Binası’nda yapılacak. Alışık olunduğu gibi genel kurul bu kez nisan ayında yapılmadı. Kulislerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bakanlar kurulunu yenileyecek olmasından dolayı genel kurulun Mayıs ayına ertelendiği konuşulurken, Maliye Bakanı’nın değişmesi THY yönetimine de yansıyıp yansımayacağı merak ediliyor. Maliye Bakanlığı’na Kemal Unakıtan yerine Mehmet Şimşek getirildi.

 

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre son dakika değişikliği olmazsa THY yönetimi aynen devam edecek. THY’nin yönetim kurulu, Dr. Candan Karlıtekin, Hamdi Topçu, Doç. Dr. Temel Kotil, Orhan Birdal, Prof. Dr. Cemal Şanlı, Muzaffer Akpınar, Mehmet Büyükekşi, İsmail Gerçek, Naci Ağbal ve Prof. Dr. Ateş Vuran’dan oluşuyor.

 

Yarın yapılacak olan genel kurulda THY Yönetim Kurulu’nun icraatları gözden geçirilerek ibra edilmesi bekleniyor.

AirportHaber

 

THY’de tarihi gün

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
Temel ile Candan hiç korkmasın. Nasıl olsa torpilliler. Amsterdam'da uçak düşmüş hiç önemli değil onlar için. Hadi bir deve kesin şimdi. 9 insan öldü, hala koltuğunuzdasınız ya. Ama deve dilini ben isterim. Deve büyük olsun. Paradan kaçınmayın. Nede olsa Devletin parası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aslında İbrahim kaptan çok mükemel birisidir(!!!) . Hiç bir zaman kendi kendine karar vermez. Birçok AKP milletvekili ile yakınlığı vardır. Dolayısıyla pilotlarımız için bulunmaz bir nimettir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aslında ilk gitmesi gerekenlerden biri işallah gider diyodum ama neyse bir dahaki sefere işallah thy yi sadece tuttugunu koparan ,masaya yumrugunu vurmasını bılen yonetıcılerle bır yere getırebılır koltugundan alınma korkusundan yalakalık yapanlarla degıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Acaba çarşıda asker kökenli pilotlara karşı mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000