06 Haziran 2008, Cuma 13:51:41

THY’de bir suçlu daha bulundu

Türk Hava Yolları’nda Yer İşletme Başkanı Server Aydın’ın istifasının ardından THY’de sular durulmuyor. THY Teknik A.Ş Mühendislik Başkanı Kemal Yıllıkçı aniden görevinden alındı.
  • Bu yönetime hatalarının bedeli nasıl ödettirilecek acaba? Genel kuruldan hemen sonra başlatılan bu hamlelerde başarısızlığın faturasının kesildiğimi anlatılmak isteniyor? Bence THY nin bugün içinde bulunduğu durumun 1. müsebbibi Candan-Hamdi iklisidir. Bunu THY içinde anket yaparak gayet rahat anlarsınız. Şirket kan kaybediyor, Star da da gerekleri yerine getirmemekle yakında zorlanacak. İyi niyetli ve dürüst yöneticiler, bu kompleksli yöneticilerine şirinlik yapmadıkları için gözde olamadılar. Ama çalışanlar öyle düşünmüyor. Hodri meydan var mısınız çalışana sormaya.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Teknik A.Ş mühendislik Başkanı Kemal Yıllıkcı görevinden alındı. Türk Havayollarının Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından AD atlamasından dolayı 620 bin YTL cezaya çarptırılmasının suçlusu olarak gösterilen Yıllıkçı’nın görevine son veren yönetim yerine de atama yapacağı kişiyi buldu. 

 

Kemal Yıllıkçı’nın yerine Pegasus Havayolları Mühendislik Müdürü Halim Şahin in getirileceği iddia ediliyor. 

 

Türk Havayolları geçtiğimiz ay Airbus tipi uçakların AD uyarısını atlamış ve SHGM tarafından uyarılarak büyük miktarda para cezasına çarptırılmıştı.

AirportHaber Özel

 

 

THY’de bir suçlu daha bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar

Challenge ~ 10 yıl önce
Bu yönetime hatalarının bedeli nasıl ödettirilecek acaba? Genel kuruldan hemen sonra başlatılan bu hamlelerde başarısızlığın faturasının kesildiğimi anlatılmak isteniyor? Bence THY nin bugün içinde bulunduğu durumun 1. müsebbibi Candan-Hamdi iklisidir. Bunu THY içinde anket yaparak gayet rahat anlarsınız. Şirket kan kaybediyor, Star da da gerekleri yerine getirmemekle yakında zorlanacak. İyi niyetli ve dürüst yöneticiler, bu kompleksli yöneticilerine şirinlik yapmadıkları için gözde olamadılar. Ama çalışanlar öyle düşünmüyor. Hodri meydan var mısınız çalışana sormaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000