10 Ekim 2012, Çarşamba 13:00:16

THY ZAFER'E KANAT ÇIRPACAK

Afyonkarahisar, Kütahya ve Uşak ilerine hizmet verecek ve bu ay içinde hizmete girmesi beklenen Zafer Havaalanı'na Türk Hava Yolları (THY) ve Pegasus Havayolları'nın seferler düzenleyeceği belirtildi...
  • termalin başkenti gazlıgöl yaylabağından başbakanımıza havaalanı açılışı için teşekkür ederiz havaalanı gazlıgöl yaylabağı ara yolunun yapılması afyonun geleceği için çoook önemlidir sayın abdullah keleş bu yolun yapılması havaalanı yolcu kapasitesini arttıracaktır dikkate almanız dileğiyle.... gazlıgöl termal yatırımcıları
  • Boşa yapılmış diyenler. Afyon, Uşak ve Kütahya'nın toplam nufusu 1.5 Milyon'dan fazla Afyon'da termal oteller dolu Kütayha Simav'da da kaplıcalar var. Uşak sanayide gelişme evresinde bir şehir. 10 yıl içerisininde bu hava limanı en işler 4-5 havalimanından biri olacaktır.
  • Yillardir Istanbul Dan Kütahyaya eziyet cekiyoruz 8 Saat. Sesimizi duydular ve bize bir kolaylik sagliyorlar simdi. Allah razi olsun. Biz Almanyalilar cok mutluyuz. Hayirlisi ile acilir ve kazasiz belasız hızmet verır ınsallah!
  • bu ülkenin yıllardır neden geri kaldığı belli oluyor bir bölgeye hizmet götürmeyi kar zarar anlayısıyla düşünürseniz hele havacılıkta düsünürseniz cok kücüksünüz demektir türkiyede istanbul anltalya dısında kar eden havalimanı bulamazssınız (esenboga da dahil)ama insanlar su an ucaga, hızlı trene biniyor duble yolda gidiyorsa devletin bunları kar zarar hesaplarıyla değil hizmet yapma adına yapmasındandır.yoksa 10 yıl önceki gibi tek serittte hurda trenlerle seyahat ederdik ucaklarıda yanlız havada görürdük avrupa ucardı bizde alık alık bakardık..

Altıntaş ilçesinde yapımına 3 yıl önce başlanılan havaalanının yapımı tamamlandı. IC Holding tarafından 3 yıllık yapım süresi hariç 29 yıl 11 ay olarak işletilecek olan havaalanın 29 Ekim'de hizmete girmesi bekleniyor. Zafer Havaalanı, IC Holding Antalya Bölge Müdürü Abdullah Keleş, THY'nın Duesseldorf'a haftada en az bir kez olmak üzere yaz aylarında 4 sefere kadar çıkabileceklerini bunun garantisini aldıklarını söyledi.

Keleş, THY'nın yine Bürüksel'den haftada en az 2 uçuş olmak üzere 50 koltuk garantili, 30 koltuk opsiyonlu sefer düzenleyeceğini bildirdi. Yaz aylarında bu seferlerin en az haftada 4'e çıkmasının planlandığını belirten Keleş, sürekli sefer düzenlenmesi konusunda THY'nin taahhütte bulunduğunu anlattı. Keleş, Pegasus Havayolları ve başka bir firmanın da haftada en az bir kez sefer planladığını kaydetti.

"BÖLGESEL İŞBİRLİĞİNE GİDİLMESİ GEREKİYOR"

Keleş, termal turizm ve kongre turizmi ekseninde bölgedeki işadamları, sanayi odalarıyla turizmin hareketlendirilmesi için birlikte hareket edebileceğini ifade etti. Keleş, "Bölgedeki potansiyel, termal turizm alanları, yapılacak toplantı ve tanıtım organizasyonlarıyla yatırımcılara tanıtılabilir. Bölgedeki illerin ortak değeri olan tarihi ve doğa güzelliklerinin bulunduğu Frig Vadisi konusunda da bölgedeki kamu kurum ve kuruluşları gerekli düzenlemeleri yaparak alanın kullanılabilir, gezilebilir ve sosyal bir aktivite alanı haline getirilmesinin sağlamalıdır." dedi.

Çanakkale'ye yapılan geziler gibi Türkiye'nin her tarafından bölgedeki tarihi topraklara geziler organize edilebileceğini belirten Keleş, "Futbol takımlarının lig öncesi ve devre arasında yaptığı yüksek rakımlı kampların bu bölgeye kaydırılmasının gerek havalimanımız gerekse bölge esnafımızın menfaatine olacağını düşünüyoruz. Ayrıca THY nezdinde seferlerin konularak devamlılığın sağlanması için kamuoyunun girişimlerde bulunması da bize memnuniyet verecektir." diye konuştu. (Sabah)

THY ZAFER'E KANAT ÇIRPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
termalin başkenti gazlıgöl yaylabağından başbakanımıza havaalanı açılışı için teşekkür ederiz havaalanı gazlıgöl yaylabağı ara yolunun yapılması afyonun geleceği için çoook önemlidir sayın abdullah keleş bu yolun yapılması havaalanı yolcu kapasitesini arttıracaktır dikkate almanız dileğiyle.... gazlıgöl termal yatırımcıları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Boşa yapılmış diyenler. Afyon, Uşak ve Kütahya'nın toplam nufusu 1.5 Milyon'dan fazla Afyon'da termal oteller dolu Kütayha Simav'da da kaplıcalar var. Uşak sanayide gelişme evresinde bir şehir. 10 yıl içerisininde bu hava limanı en işler 4-5 havalimanından biri olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Köprüörenli ~ 6 yıl önce
Yillardir Istanbul Dan Kütahyaya eziyet cekiyoruz 8 Saat. Sesimizi duydular ve bize bir kolaylik sagliyorlar simdi. Allah razi olsun. Biz Almanyalilar cok mutluyuz. Hayirlisi ile acilir ve kazasiz belasız hızmet verır ınsallah!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazıkk küçük düşünceler küçük yorumlarrrr.. ~ 6 yıl önce
bu ülkenin yıllardır neden geri kaldığı belli oluyor bir bölgeye hizmet götürmeyi kar zarar anlayısıyla düşünürseniz hele havacılıkta düsünürseniz cok kücüksünüz demektir türkiyede istanbul anltalya dısında kar eden havalimanı bulamazssınız (esenboga da dahil)ama insanlar su an ucaga, hızlı trene biniyor duble yolda gidiyorsa devletin bunları kar zarar hesaplarıyla değil hizmet yapma adına yapmasındandır.yoksa 10 yıl önceki gibi tek serittte hurda trenlerle seyahat ederdik ucaklarıda yanlız havada görürdük avrupa ucardı bizde alık alık bakardık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000