05 Şubat 2017, Pazar 10:25:39

THY yüzde 86 zamanında kalkış yaptı

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Cumartesi gününe ilişkin THY'nin performans özetini Twitter hesabından paylaştı.
  • Thy nin gordugu en basarisiz genel mudur
  • Zarar ustune zarar hala paralari sacma sapan reklamlara yatirin! Aldiginiz butun odulleri.doco sayesinde aldiniz! Doco da gidiyor Bundan sonra odulleri alirsiniz!sizin kar etme anlayisiniz zararda hmn isci cikarmak!kendi maaslari dusursenize! Yermi!? Sizde o koltuklardan kalkacaksiniz!ve aldiginiz beddualar sayesinde cok guzel bir yasam yasayacaksiniz!
  • Yorum höööö anladın sen onu
  • Bilocan bi sus yaa.Misafir mi,Müşteri mi ?. Kar'da gördük(iyiki KAR'da yağmadı IST'a) Misafirlerinizin halini ? Hizmet anlayınıza ben....... Yalakaların neye göre Bilgi verdiyse artık..

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, Cumartesi gününe ilişkin THY'nin performans özetini Twitter hesabından paylaştı.

Türk Hava Yolları, dün yaptığı seferler ile birlikte 162 bin yolcuyta hizmet verdiğini söyledi. Ekşi, THY'nin toplam 1,159 sefer gerçekleştirdiğini belirtirken, zamanında kalkış oranının da yüzde 86 olduğunu ifade etti.

THY yüzde 86 zamanında kalkış yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Burcu ~ 1 yıl önce
Thy nin gordugu en basarisiz genel mudur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 1 yıl önce
Zarar ustune zarar hala paralari sacma sapan reklamlara yatirin! Aldiginiz butun odulleri.doco sayesinde aldiniz! Doco da gidiyor Bundan sonra odulleri alirsiniz!sizin kar etme anlayisiniz zararda hmn isci cikarmak!kendi maaslari dusursenize! Yermi!? Sizde o koltuklardan kalkacaksiniz!ve aldiginiz beddualar sayesinde cok guzel bir yasam yasayacaksiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 1 yıl önce
Yorum höööö anladın sen onu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MİSAFİR ?? ~ 1 yıl önce
Bilocan bi sus yaa.Misafir mi,Müşteri mi ?. Kar'da gördük(iyiki KAR'da yağmadı IST'a) Misafirlerinizin halini ? Hizmet anlayınıza ben....... Yalakaların neye göre Bilgi verdiyse artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000