06 Mayıs 2013, Pazartesi 13:47:51

THY YÖNETİMİ TOPLANIYOR

Türk Hava Yolları (THY) yönetimi, Hava-İş Sendikası’nın grev kararı almasının ardından bugün toplanıyor.
  • Sorunuz ilgili birimimize aktarılmıştır. Sorunuz yanıtlandığında e-mail aracılığıyla bilgilendireceksiniz, cevabınızı sitemizden öğrenebilirsiniz. iyi günler.
  • Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi. Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir: (xavigeradloanfirm@yahoo.com) Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler sunuyoruz 3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için. Biz dahil kredi her türlü teklif Bireysel krediler: Isletme Kredileri: Ögrenci Kredileri: Insaati krediler: Ev kredileri: Is expandsion krediler: Borç konsolidasyonu kredi: Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir. Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim. Sr Gerad jude görüyoruz.
  • Sevgili arkadaşlar, 15 Mayıs günü korkuya kapılarak sakın ola uçuşa gitmeyin. Grev kırıcı durumuna düşmeyin. Biz bu kurumda daha öncede grev yaşadık ve grev bitip uzlaşma sağlanmasının ardından,yönetim grev olmasına rağmen uçuşa gidenleri bugün arkadaşını satan yarın şirketini satar diye işten çıkardı. Bilginiz olsun. Yasal hakkınızı kullanın. Ne günlerden bu hallere geldiğimizi eskiler bilir. Haklarınız daha fazla erimeden sendikanızın yanında olun. Grev kararına uyun.
  • Ama kendi haklarim icin o gun ise gelmeyecegim. Gelemem. Tis kapsami disinda kalmayi goze alamam. Alirim diyen buyursun gelsin calussin.

Hava-İş Sendikası’nın grev kararı almasının ardından, lokavt kararı almayacağını açıklayan THY Yönetimi, bugün de Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu başkanlığında tüm yetkili kurumlarını topluyor.

Toplantıda Hava-İş Sendikası’nın aldığı grev kararı ve izlenecek yolun görüşüleceği öğrenildi. Toplantının sonunda ne karar çıkacağı ise merakla bekleniyor.

THY YÖNETİMİ TOPLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (163)

John Dennis ~ 5 yıl önce
Sorunuz ilgili birimimize aktarılmıştır. Sorunuz yanıtlandığında e-mail aracılığıyla bilgilendireceksiniz, cevabınızı sitemizden öğrenebilirsiniz. iyi günler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sr gerad jude ~ 5 yıl önce
Am xavi Gerad jude, Aiicco inssurance plc bir temsilcisi. Size bir kredi ihtiyaci varsa bugün e-posta yoluyla bugün bize ulasin, istediginiz kredi ile size yardimci olabilir: (xavigeradloanfirm@yahoo.com) Yilbasi kredileri% 3 faiz orani sadece avelable vardir. Ciddi basvuran, ancak daha fazla bilgi için irtibata geçiniz. Biz renging krediler sunuyoruz 3000 sadece US $ Euro ve pound 50,000.000 için. Biz dahil kredi her türlü teklif Bireysel krediler: Isletme Kredileri: Ögrenci Kredileri: Insaati krediler: Ev kredileri: Is expandsion krediler: Borç konsolidasyonu kredi: Biz hizli ve dinamik test edilmis ve güvenilir bulunmaktadir. Daha fazla bilgi için (xavigeradloanfirm@yahoo.com): E-posta Iletisim. Sr Gerad jude görüyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Purser ~ 5 yıl önce
Sevgili arkadaşlar, 15 Mayıs günü korkuya kapılarak sakın ola uçuşa gitmeyin. Grev kırıcı durumuna düşmeyin. Biz bu kurumda daha öncede grev yaşadık ve grev bitip uzlaşma sağlanmasının ardından,yönetim grev olmasına rağmen uçuşa gidenleri bugün arkadaşını satan yarın şirketini satar diye işten çıkardı. Bilginiz olsun. Yasal hakkınızı kullanın. Ne günlerden bu hallere geldiğimizi eskiler bilir. Haklarınız daha fazla erimeden sendikanızın yanında olun. Grev kararına uyun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
greve hayir ~ 5 yıl önce
Ama kendi haklarim icin o gun ise gelmeyecegim. Gelemem. Tis kapsami disinda kalmayi goze alamam. Alirim diyen buyursun gelsin calussin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000