16 Temmuz 2016, Cumartesi 03:16:02

THY Yönetimi tam kadro görevde

Türk Hava Yolları yönetimi ülkede yaşanan olağanüstü durumda genel merkez binasında görev başında.
  • THY ve THY Teknik personeli içinde FG tarikatına bağlı olup, görünürde AKP görünümüne bürünerek izlerini hiç belli etmeyerek istenile bilgileri aracı imamlarla amaçlarına ulaşmaktadır. Yıllar önce bu kişiler eleştirildiğin de bunların içinimi açıp görüyorsunuz ifadeler ile korunuyorlardı. Bu kişilerin ÜLKENİN BEKASI için görevlerine son verilmesi gerekmiyor mu?
  • THY'na 2002 yılında bügüne kadar iş alına personelin %80 FG cemaat üyesi olduğu, o günlerde THY Teknikte makam arabalarının plakaları FG olması yeni işe girenlerin başarısı gösterilip, yönetimde yetkiyi ele geçirdikleri çalışanlara kabul ettirmek istediler. Atanacak idari kadrolara FG'nin imam dediği kişilerin referansı doğrultusunda atamalar yapılıyordu. Bu örgüte karşı çakanların işlerine son veriliyordu. Bu örgütün devlet kadrolarını ele geçirerek ülke yönetimine zarar verileceği vatan sever kişiler tarafindan Cumhurbaşkanlığı ve Genelkurmay başkanlığına bildirilmiş, alınan cevap; herşey kontrolümüzde. O günlerde bunuları gören çalışanlar maalesef bu Kurumda haksız olarak çıkarıldılar.
  • En yakin zamanda thyde orgut ile baglantisi olan tum ust ve alt kadrolarin isten feshini istiyoruz.
  • THY 2002 tarihinden bugüne kadar işe alınan personelin kaçı FG okullarında okumuş, kaçı FG biat etmiş kişilerin referansları ile alindiği personellerin özlük dosyalarında bellidir. Yönetim bu kişilerin kabuk değiştirmeden gereğini yapacak mı?

Türk Hava Yolları yönetimi ülkede yaşanan olağanüstü durumda genel merkez binasında görev başında.

Atatürk Havalimanı'nı da etkisi altına almak isteyen darbe girişimcilerine karşı THY yönetimi tam kadro olarak genel merkezde olduğu öğrenildi.

Gelişmeleri buradan takip eden THY yönetiminin çalışanlarla irtibat halinde olduğu bildirildi. 

THY Yönetimi tam kadro görevde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

OH ~ 2 yıl önce
THY ve THY Teknik personeli içinde FG tarikatına bağlı olup, görünürde AKP görünümüne bürünerek izlerini hiç belli etmeyerek istenile bilgileri aracı imamlarla amaçlarına ulaşmaktadır. Yıllar önce bu kişiler eleştirildiğin de bunların içinimi açıp görüyorsunuz ifadeler ile korunuyorlardı. Bu kişilerin ÜLKENİN BEKASI için görevlerine son verilmesi gerekmiyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SS ~ 2 yıl önce
THY'na 2002 yılında bügüne kadar iş alına personelin %80 FG cemaat üyesi olduğu, o günlerde THY Teknikte makam arabalarının plakaları FG olması yeni işe girenlerin başarısı gösterilip, yönetimde yetkiyi ele geçirdikleri çalışanlara kabul ettirmek istediler. Atanacak idari kadrolara FG'nin imam dediği kişilerin referansı doğrultusunda atamalar yapılıyordu. Bu örgüte karşı çakanların işlerine son veriliyordu. Bu örgütün devlet kadrolarını ele geçirerek ülke yönetimine zarar verileceği vatan sever kişiler tarafindan Cumhurbaşkanlığı ve Genelkurmay başkanlığına bildirilmiş, alınan cevap; herşey kontrolümüzde. O günlerde bunuları gören çalışanlar maalesef bu Kurumda haksız olarak çıkarıldılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Inlerine donsunler ~ 2 yıl önce
En yakin zamanda thyde orgut ile baglantisi olan tum ust ve alt kadrolarin isten feshini istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖS ~ 2 yıl önce
THY 2002 tarihinden bugüne kadar işe alınan personelin kaçı FG okullarında okumuş, kaçı FG biat etmiş kişilerin referansları ile alindiği personellerin özlük dosyalarında bellidir. Yönetim bu kişilerin kabuk değiştirmeden gereğini yapacak mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
os ye ~ 2 yıl önce
o dosyalar temizlendi ve hashasilerin hepsi akp li gosterilmeye baslandi bile giden IK baskani cok marifetli idi , saklaban adam in sistemi ile cok masumun cani yandi simdi sirada Teknik te ki uygulama basladi, THY de de Ataturkculer ve dahi baska tarikattan olan AKP liler e yol verilecek.Cok ustte degisen birsey yok onun icin simdi daha saglamlar ... Bence Teyyo bunlarin atilmasina izin vemedigi gibi musaade etmiyor. yoksa hersey kabak gibi ortada ama yk baskaninin bile elini bagladilar, adama onay vermiyorlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000