24 Mart 2009, Salı 08:39:08

THY yolları ayırdı!

Türk Hava Yolları, Setur ile imzaladığı sözleşmenin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu...
  • Sevgili thy personeli; işini kaybeden çoluk çocuk sahibi 60 kişinin vebali sizin,yaptığınız satışları gümrüğün istediği şekilde evraklara yazmayan ellerinizdedir.o eller prim almaya geldiğinde 0,5 cent i bırakmazken sorumluluğunu yerine getirmeye gelince başka yerlerinizi kurcalıyordu. ben derimki; yarın ne olacağı belli olmaz gün gelirde thy özelleşince aldığınız bu paraları kokoşluk için harcarken ülke şartlarına uygun para kazandığınızda o para g-string almanızamı yetecek maniküremi,pediküre mi yoksa estetik operasyonlaramı göreceğiz.
  • Ne kadar K/A varsa Okadarda Seturdan elaman var rahat olsun ..
  • Yazık diye basladım, aslında yeterli fakat okuduğum yorumlarda gördümki biraz açmam gerekecek. Onca kira veriyorlar mağazalar demiş ya biri, sanki thy babasının hayrına sattırıyor.. Canım kardeşlerim Seturun cirosunun %40'nı alıyor thy. Yılda yaklaşık 8 milyon €.. tabi birde lütfedip satışa cıkmayan hanım kızlarımız yüzünden extra 2,5 milyon€ daha.. (verilen satış garantisinin tutturulamaması yüzünden).. Neymiş eve geç gidiyorlarmış.. :) Merak etmesinler bu zihniyette giderlerse çok sevdikleri evlerinde bol bol oturacaklar.. Şu kriz döneminde işsiz kalan yaklaşık 60 setur çalışanı olayın diğer bir boyutu. Başlıkda da belirttiğim gibi yazık... Hemde çok..
  • sadece K/A saçma 1 konu yuzunden bu olay orataya cıkmıstır. kendılerı kıme hangı malı sattıgını yazmadıgından bu sorun karsılasıldı. gumrukte bu ıse el koydu bu yuzden . insan olmaz zaten bu K/A lerinin %70

Türk Hava Yolları, Setur ile imzaladığı sözleşmenin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu.

THY uçaklarında duty free hizmeti veren Setur ile imzalanan sözleşme 31 Mart 2009 itibariyle sona erecek.

THY yolları ayırdı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 9 yıl önce
Sevgili thy personeli; işini kaybeden çoluk çocuk sahibi 60 kişinin vebali sizin,yaptığınız satışları gümrüğün istediği şekilde evraklara yazmayan ellerinizdedir.o eller prim almaya geldiğinde 0,5 cent i bırakmazken sorumluluğunu yerine getirmeye gelince başka yerlerinizi kurcalıyordu. ben derimki; yarın ne olacağı belli olmaz gün gelirde thy özelleşince aldığınız bu paraları kokoşluk için harcarken ülke şartlarına uygun para kazandığınızda o para g-string almanızamı yetecek maniküremi,pediküre mi yoksa estetik operasyonlaramı göreceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ne kadar K/A varsa Okadarda Seturdan elaman var rahat olsun ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yazık diye basladım, aslında yeterli fakat okuduğum yorumlarda gördümki biraz açmam gerekecek. Onca kira veriyorlar mağazalar demiş ya biri, sanki thy babasının hayrına sattırıyor.. Canım kardeşlerim Seturun cirosunun %40'nı alıyor thy. Yılda yaklaşık 8 milyon €.. tabi birde lütfedip satışa cıkmayan hanım kızlarımız yüzünden extra 2,5 milyon€ daha.. (verilen satış garantisinin tutturulamaması yüzünden).. Neymiş eve geç gidiyorlarmış.. :) Merak etmesinler bu zihniyette giderlerse çok sevdikleri evlerinde bol bol oturacaklar.. Şu kriz döneminde işsiz kalan yaklaşık 60 setur çalışanı olayın diğer bir boyutu. Başlıkda da belirttiğim gibi yazık... Hemde çok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sadece K/A saçma 1 konu yuzunden bu olay orataya cıkmıstır. kendılerı kıme hangı malı sattıgını yazmadıgından bu sorun karsılasıldı. gumrukte bu ıse el koydu bu yuzden . insan olmaz zaten bu K/A lerinin %70

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000