29 Aralık 2008, Pazartesi 14:11:24

THY yolcuları uçamayınca isyan etti!

Türk Hava Yolları’nın bugün 11.40’da kalkması gereken İstanbul-Kars uçuşu iptal edilince yolcular isyan etti...
  • öncelikle herkese saygılar; oradaki yolcuların o personele saldırması çok çirkin bir davranış, unutmamaları gereken şey THY için en önemli nokta yolcularının can güvenliğidir, bunun için bu şirkete teşekkür etmeleri gerekirken suçu günahı olmayan bir memura saldırmak çağ dışı ve naçizane fikrim cahilce. eğitim şart.
  • PERSONELE BENDEN Bİ ÖNERİ; ORDAKİ TÜM KARS YOLCULARINA BİRER PARAŞÜT VERİN. HEPİSİNİ "KARS'A GELDİK,ATLAYABİLİRSİNİZ" DİYEREK HAVADAN BIRAKIN. HEM ONLAR MUTLU HEM DE SİZ SIKINTI ÇEKMEMİŞ OLURSUNUZ. İNDİ- BİNDİ ÜCRETİ HESABA DAHİL DEĞİL:D:D
  • SORUN KARS'TA HAVAALANI OLMASI MI YOK SA SENIN GIBI CAHIL BI INSANIN BURAYA BU SEKILDE YORUM YAZMASI MI ACABA?UMARIM BI GUN KARS'A YOLUN DUSER VE O UCUS IPTAL OLURDA O ZAMAN AKLIN BASINA GELIR!
  • kabahat sizde değil KARS GİBİ BİR YERE uçak seferi koyanda gibi kendini aşağılayan bir cümle kullanan MERT arkadaşım Sen hiç KARS a gittinmi ki? orada yaşandınmı? Oranın buram buram tarih kokan havasını soludunmu. Yazıklar olsun sana ki sarıkamış destanını unutmuşsun.

Türk Hava Yolları tarafından bugün 11:40'da gerçekleştirilmesi planlanan İstanbul-Kars uçuşunun olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilmesi yolcuların tepkisine neden oldu.

Türk Hava Yolları’nın TK714 sefer sayılı A320 tipi uçağının 146 yolcusuyla birlikte 11.40’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan havalanarak Kars’a uçması planlanıyordu. Fakat yetkililer tarafından önce uçuşun 2 saat rötarlı yapılacağı daha sonrasında ise olumsuz hava koşulları nedeniyle Kars seferinin iptal edildiği açıklandı. Bu nedenle yolcuların hava yoluyla14:30’da havalanacak başka bir THY uçağıyla Erzurum’a, oradan da Kars’a kara yoluyla götürüleceği açıklanınca yolcular tepki gösterdi.

İçinde cenazesi olan yolcuların yanı sıra askerlerin de bulunduğunu öğrenilirken, yolcular; “Kars’a kara yoluyla geçersek işlerimiz yarım kalacak ve çok geç olacak. Ayrıca Erzurum’dan Kars’a geçişimiz, bölgenin kırsal alan oluşundan dolayı can güvenliğimiz açısından da olumsuz bir durum teşkil edebilir” dediler.

Erzurum’a gidip oradan da Kars’a kara yoluyla geçişi kabul eden yolcuların olmasının yanı sıra gitmeyi kabul etmeyen yolcuların da olduğu gelen bilgiler arasında.

THY

THY

THY

THY

©AirportHaber.com

THY yolcuları uçamayınca isyan etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

digi ~ 9 yıl önce
öncelikle herkese saygılar; oradaki yolcuların o personele saldırması çok çirkin bir davranış, unutmamaları gereken şey THY için en önemli nokta yolcularının can güvenliğidir, bunun için bu şirkete teşekkür etmeleri gerekirken suçu günahı olmayan bir memura saldırmak çağ dışı ve naçizane fikrim cahilce. eğitim şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KENDO ~ 9 yıl önce
PERSONELE BENDEN Bİ ÖNERİ; ORDAKİ TÜM KARS YOLCULARINA BİRER PARAŞÜT VERİN. HEPİSİNİ "KARS'A GELDİK,ATLAYABİLİRSİNİZ" DİYEREK HAVADAN BIRAKIN. HEM ONLAR MUTLU HEM DE SİZ SIKINTI ÇEKMEMİŞ OLURSUNUZ. İNDİ- BİNDİ ÜCRETİ HESABA DAHİL DEĞİL:D:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BIRI ~ 9 yıl önce
SORUN KARS'TA HAVAALANI OLMASI MI YOK SA SENIN GIBI CAHIL BI INSANIN BURAYA BU SEKILDE YORUM YAZMASI MI ACABA?UMARIM BI GUN KARS'A YOLUN DUSER VE O UCUS IPTAL OLURDA O ZAMAN AKLIN BASINA GELIR!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARS LI ~ 9 yıl önce
kabahat sizde değil KARS GİBİ BİR YERE uçak seferi koyanda gibi kendini aşağılayan bir cümle kullanan MERT arkadaşım Sen hiç KARS a gittinmi ki? orada yaşandınmı? Oranın buram buram tarih kokan havasını soludunmu. Yazıklar olsun sana ki sarıkamış destanını unutmuşsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000