21 Kasım 2011, Pazartesi 13:10:08

THY YOLCULARI MİLANO’DA MAHSUR KALDI

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Milano seferini yapan uçağı sis nedeniyle Cenova’ya inince dönüş seferinde bulunan yolcular perişan oldu. Geceyi Malpensa Havaalanı’nda geçiren yolcular, THY yetkililerinin kendileri ile ilgilenmediğini savundu...
  • THY acip yolculara bir ozur dilemis mi acaba bir su bile veremedik diye.. Kotu moral bozucu bir durum.. benim basima gelse neler yapabilirim düsünmek istemiyorum..
  • Bu arada acenta ne yapmış acaba ?
  • ne günlere kaldık yaaa...böylemi ilk 3 e gireceksiniz...güldürmeyin insanı yaaaa
  • globally skandal.once yolcu memnuniyeti .charter veya degil....
Türk Hava Yolları’nın Milano-İstanbul seferini yapan yolcuları yaklaşık 12 saatten bu yana Malpensa Havaalanı’nda bekletiliyor.
 
Pazar günkü THY’nin İstanbul-Milano uçağı sis yüzünden Milano Malpensa Havaalanı’na inişini gerçekleştiremeyince  Cenova’ya divert etti. Malpensa Havaalanı’nda sisin etkisini kaybetmesinden sonra THY uçağı yaklaşık 12 saatlik rötarla bugün saat 11.50’de (TSİ) Milano’ya doğru hareket etti. 
 
Geceyi Milano Malpensa Havaalanı’nda geçiren yaklaşık 180 yolcu ile THY görevlileri arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı. THY görevlilerinin kendileri ile ilgilenmediğini öne süren yolcular, "Bize bir su dahi verilmedi. 5 saatlik rötardan sonra otelde konaklamamız gerekiyordu ama bu seferin charter (tarifesiz) olduğunu söyleyerek bize ne yemek ne de su verdiler" diye isyan etti.
 
THY’nin TC-JRH kuyruk tescilli Airbus 320 tipi uçağının şu sıralarda Milano’ya ulaşmak üzere olduğu ve yolcularını aldıktan sonra bugün öğleden sonra uçağın Atatürk Havalimanı’na ineceği kaydedildi.

©AirportHaber Özel
THY YOLCULARI MİLANO’DA MAHSUR KALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
THY acip yolculara bir ozur dilemis mi acaba bir su bile veremedik diye.. Kotu moral bozucu bir durum.. benim basima gelse neler yapabilirim düsünmek istemiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu arada acenta ne yapmış acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne günlere kaldık yaaa...böylemi ilk 3 e gireceksiniz...güldürmeyin insanı yaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
globally skandal.once yolcu memnuniyeti .charter veya degil....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000