15 Mart 2012, Perşembe 16:29:53

THY YİNE ŞOV YAPTI

Türk Hava Yolları çalışanlarının resimlerini kapladığı uçağın lansmanında eski çalışanlarını da unutmadı.
  • MUHALEFET EDEN YAZILARA YETER DİYEN ARKADAŞA YETMEZ HAYDİ BİR DAHA BİRDAHA.BU ARADA ABDUL RAHMAN GÜNDOĞDUNUN ÜZERİNİ ÇİZMİŞLER ZANNEDERSEM GÖRÜNÜRDE YOK.
  • Buyuk zarar cikinca gazi almak icin personel resimli ucak +Eski Gen Md ler on planda sahneye alinmis, buyuk hedef yaniltma var, zarar ile ilgili tek aciklama yok , gosteri yaparken bile kendi reklamlarini yapmaktan kacinmiyorlar , bravo buda bir yetenek , yersen misali...
  • Airplane made from the fart, say hello to sweetheart.
  • için de habom,tgs var mı?
  Türk Hava Yolları çalışanlarının resimleriyle süslediği Türk Hava Yolları filosuna yeni katılan “Ünye” isimli TC-JHL kuyruk tescilli B737-800 uçağın tanıtımında sürpriz üzerine sürpriz yaparak hem çalışanlarını hem basın mensuplarını şaşırttı. 

İlk olarak eski genel müdürlerden Yusuf Bolayırlı ve Atilla Çelebi’nin konuşmalarıyla başlayan tören daha sonra Doç. Dr. Temel Kotil’in konuşmasıyla devam etti. Son olarak söz alan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu bütün personele bugüne kadar gösterdikleri özveri ve emek için teşekkür ederek, geleceğe umutla baktıklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından düzenlenen ışıklı davul şovuyla izleyenler adeta büyülendi.

İtalya, İsveç, Londra gibi havalimanlarına canlı bağlantılar yapılarak orada çalışan personellerin de duygu ve düşünceleri alınırken, uçağın önümüzdeki 1 sene boyunca sefer düzenleyeceği havalimanlarında tanıtımıyla ilgili özel gösteriler yapılacağı belirtildi.

İŞTE THY’NİN TEKNİK HANGARINDA DÜZENLENEN O TÖRENDEN EN ÇARPICI KARELER

 

 


THY YİNE ŞOV YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 6 yıl önce
MUHALEFET EDEN YAZILARA YETER DİYEN ARKADAŞA YETMEZ HAYDİ BİR DAHA BİRDAHA.BU ARADA ABDUL RAHMAN GÜNDOĞDUNUN ÜZERİNİ ÇİZMİŞLER ZANNEDERSEM GÖRÜNÜRDE YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Buyuk zarar cikinca gazi almak icin personel resimli ucak +Eski Gen Md ler on planda sahneye alinmis, buyuk hedef yaniltma var, zarar ile ilgili tek aciklama yok , gosteri yaparken bile kendi reklamlarini yapmaktan kacinmiyorlar , bravo buda bir yetenek , yersen misali...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Airplane made from the fart, say hello to sweetheart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
için de habom,tgs var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000