19 Şubat 2011, Cumartesi 10:24:42

THY YENİ UÇUŞ NOKTALARINI AÇIKLADI

Türk Hava Yolları, 2011 yılı içerisinde sefer başlatacağı yerleri açıkladı. İşte THY’nin yeni uçuş noktaları...
  • TABİİ Kİ ÖLÇÜMÜZ LUFTHANSA OLMALI, DÜNYADA BU İŞİ EN İYİ YAPAN ŞİRKETLERDEN BİRİ ! BRITISH ABD'YE OLAN VEFA BORCUNDAN DOLAYI BOEING 777 ALMAK DURUMUNDA KALDI. DİĞER SINGAPUR , ETHIAD, EMIRATES GİBİ HAVAYOLLARI İSE TOPLAMA ADAMLA UÇAN , KURUMSALLIĞI TARTIŞILIR, İNGİLİZ EMEKLİLERİNİ BARINDIRAN ŞİRKETLER !
  • ESB'DEN BAKÜ, BATUM DIŞINDA PARİS, CİDDE VE DUBAİ DE BAŞLIYOR. TAV ESB'Yİ ATAĞA GEÇİRDİ. BAŞKENT OLMANIN AYRICALIĞI.
  • Gokceada'ya hayirli olsun.
  • thy 2012-2013 yılları içerisinde abd de boston,miami,houston,atlanta ve detroit; kanada da montreal ; güneyde mexico city ve buenos aires e uçuş planlıyor. hazım konusunda maden suyu için

Türk Hava Yolları, bir taraftan yeni uçaklarla filosunu güçlendirirken diğer taraftan yeni noktalara uçuş planları yapıyor.

THY’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, filo müsaitliğine ve sivil havacılık izinlerine bağlı olarak İstanbul-Süleymaniye-İstanbul seferlerine 2011 yılı içinde başlanmasına karar verildiği bildirildi.

THY, Süleymaniye dışında, Ankara-Gazipaşa-Ankara, İstanbul-Çanakkale-Gökçeada- İstanbul, Ankara-Batum-Ankara, Ankara-Bakü-Ankara seferlerine de 2011 yaz tarifesinde başlanmasına karar verildiğini açıkladı.

THY YENİ UÇUŞ NOKTALARINI AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 7 yıl önce
TABİİ Kİ ÖLÇÜMÜZ LUFTHANSA OLMALI, DÜNYADA BU İŞİ EN İYİ YAPAN ŞİRKETLERDEN BİRİ ! BRITISH ABD'YE OLAN VEFA BORCUNDAN DOLAYI BOEING 777 ALMAK DURUMUNDA KALDI. DİĞER SINGAPUR , ETHIAD, EMIRATES GİBİ HAVAYOLLARI İSE TOPLAMA ADAMLA UÇAN , KURUMSALLIĞI TARTIŞILIR, İNGİLİZ EMEKLİLERİNİ BARINDIRAN ŞİRKETLER !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ESB'DEN BAKÜ, BATUM DIŞINDA PARİS, CİDDE VE DUBAİ DE BAŞLIYOR. TAV ESB'Yİ ATAĞA GEÇİRDİ. BAŞKENT OLMANIN AYRICALIĞI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gokceada'ya hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy 2012-2013 yılları içerisinde abd de boston,miami,houston,atlanta ve detroit; kanada da montreal ; güneyde mexico city ve buenos aires e uçuş planlıyor. hazım konusunda maden suyu için

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000