14 Kasım 2013, Perşembe 09:57:57

THY YENİ UÇUŞ NOKTALARI İÇİN GÜN SAYIYOR

Dünya genelinde en fazla ülkeye uçan ve son üç yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları'nın uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.
  • neden adanaya yilda birde olsa isvicreden direk ucus yok
  • Neden avrupanin bir cok sehrinden sadece istanbula direk ucuslar var Neden Adanaya Gaziantepe Kayseriye bircok yere yok hep aktarmali rezillikle gidib geliyoruz. Ve en iyi hava yolu güya
  • ben de heyecan yapmıştım san francisco falan okurum diye...
  • Thy gazipasa koymacak misiniz?

Türk Hava Yolları’nin İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı yeni destinasyonları, 12 Aralık'tan itibaren Afrika ülkelerinden Nijerya'nın kuzeyinde bulunan Kano şehri ve Çad'ın başkenti N'Djamena olacak. 

Türk Hava Yolları’nın bu seferlere 12 Aralık 2013 tarihinden itibaren başlayacağı ve N’Djamena uçuşlarının Kano aktarmalı olarak icra edileceği öğrenildi. THY’nin bu seferleri haftalık 4 frekans olarak düzenlemesi bekleniyor.

THY, 12 Aralık’ta başlatacağı seferler öncesi tanıtım hazırlıklarına başladı. Türk Hava Yolları, önümüzdeki Cuma günü Kano’da düzenleyeceği Workshop sayesinde yerli seyehat acentelerı ve reklam ajanslar ile buluşacak.

THY YENİ UÇUŞ NOKTALARI İÇİN GÜN SAYIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

adanali ~ 3 yıl önce
neden adanaya yilda birde olsa isvicreden direk ucus yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isyan ~ 4 yıl önce
Neden avrupanin bir cok sehrinden sadece istanbula direk ucuslar var Neden Adanaya Gaziantepe Kayseriye bircok yere yok hep aktarmali rezillikle gidib geliyoruz. Ve en iyi hava yolu güya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kartal ~ 5 yıl önce
ben de heyecan yapmıştım san francisco falan okurum diye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Thy gazipasa koymacak misiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000