09 Ocak 2012, Pazartesi 10:01:43

THY YENİ ŞİRKET KURACAK!

THY'nin planlarını anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, “Havayolu şirketi kurma konusunda Afrika’da bir ülkeden davet aldık. Görüşmeler sürüyor, bitmedi. Bir fizibilite raporu hazırlayacağız”dedi.
  • Bizim oralarda "at üstğnden bostan bellemek kolay değil" derler. Afrika Ülkelerindeki havaalanları tabir yerindeyse bizim dolmuş duraklarına benzer, bırakın yatırımı, sonrası için iyileştirme çalışmaları bile büyük problemler doğurur. İyi düşünmek lazım.
  • bazı mesajları içerigi uygun oldugu halde yayımlamıyorsunuz.benim de başıma geldi.ltf çifte standard uygulamayın.herkes görüşünü açıkça ifade edebilsin.
  • ? işaretli yazımı yayınlamadınız sayın editör haklı gerekçesi vardır sanırım hakaret içerikli yazı değildi çünkü
  • aklıma nedense diyar pala nın şarkısı pompalamasyon geldi.....
Topçu, Dünya Gazetesi’ne şu açıklamalrda bulundu: “Havayolu şirketi kurma konusunda Afrika da bir ülkeden davet aldık. Görüşmeler sürüyor, bitmedi. Bir fizibilite raporu hazırlayacağız. Şu anda 10'dan fazla ülkenin başbakanı, bakanı, dış işleri bakanı, havacılık şirketi yöneticileri, büyükelçileri geliyorlar ve bizim şirketimizi de siz çalıştırın, yönetin diye teklif veriyorlar. Sadece Afrika'dan da değil Avrupa'dan da var. Bunları değerlendiriyoruz. Avrupa'da 2012 ilk çeyreğinde verimli bulduğumuz takdirde yönetime getireceğim."
THY YENİ ŞİRKET KURACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bizim oralarda "at üstğnden bostan bellemek kolay değil" derler. Afrika Ülkelerindeki havaalanları tabir yerindeyse bizim dolmuş duraklarına benzer, bırakın yatırımı, sonrası için iyileştirme çalışmaları bile büyük problemler doğurur. İyi düşünmek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bazı mesajları içerigi uygun oldugu halde yayımlamıyorsunuz.benim de başıma geldi.ltf çifte standard uygulamayın.herkes görüşünü açıkça ifade edebilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
? işaretli yazımı yayınlamadınız sayın editör haklı gerekçesi vardır sanırım hakaret içerikli yazı değildi çünkü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
aklıma nedense diyar pala nın şarkısı pompalamasyon geldi.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000