17 Şubat 2009, Salı 12:37:16

THY yeni seferlere hazırlanıyor

THY, bir yurtiçi bir de yurtdışı havaalanına tarifeli seferler başlatma kararı aldı...
  • eskisehirdeki au sivil havacilik meydanindaki hava trafigi gun gectikce artmaktadir ancak pistin kisa ve dar olmasi nedeniyle her tipteki ucagin inis ve kalkisina uygun degildir.En kisa zaman da pistteki iyilestirmenin yapilirsa cok iyi olacaktir.
  • eskisehir her gecen gun gelisen potansiyeli ve buyume hiziyla göz dolduruyor.tk nin bruksel seferleriyle bir cok insan direkt olarak eskisehirden yurtdisina acilacaktir.
  • Bizi neden kibrisa giderken KTHY nin kohnemis ucaklarina esir ediyorsunuz veya londraya giderken once istanbul sonra londra ankara baskentse buna yakisir isler yapin bu nasil politika ????
  • brüksele tarifeli sefer yokmuydu yoksa benmi yanlış biliyorum

Türk Hava Yolları'ndan Borsaya gönderilen yazıda, THY Yönetim Kurulunun yıl içinde Eskişehir (AOE) ve Brüksel (BRU) tarifeli seferlere başlanmasına karar verdiği belirtildi.

THY yeni seferlere hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
eskisehirdeki au sivil havacilik meydanindaki hava trafigi gun gectikce artmaktadir ancak pistin kisa ve dar olmasi nedeniyle her tipteki ucagin inis ve kalkisina uygun degildir.En kisa zaman da pistteki iyilestirmenin yapilirsa cok iyi olacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
eskisehir her gecen gun gelisen potansiyeli ve buyume hiziyla göz dolduruyor.tk nin bruksel seferleriyle bir cok insan direkt olarak eskisehirden yurtdisina acilacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bizi neden kibrisa giderken KTHY nin kohnemis ucaklarina esir ediyorsunuz veya londraya giderken once istanbul sonra londra ankara baskentse buna yakisir isler yapin bu nasil politika ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
brüksele tarifeli sefer yokmuydu yoksa benmi yanlış biliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000