04 Şubat 2016, Perşembe 14:40:11

THY yeni rotalarını açıkladı

Türk Hava Yolları Ivana-Frankivsk, Bogota ve Panama'ya uçacağını açıkladı.
  • Bogota'ya tek basima gittim, her tarafini dolastim, herhangi bir vukuat olmadi. Cuzdan cekme vs kucuk hirsizlik olaylari olabiliyormus, ama sanki istanbul'da olmuyor... Dikkatli olun, uyanik olun, uzerinizde fazla nakit tasimayin, kimliklerinizi otelde kasada saklayin. Ve Cartegena sehrine mutlaka gidin. Guzelk bir ulke. Turkiye'nin 20 yil gerisinde.
  • Arkadaslar. Sakinin yalniz veya. Esinizle yalniz Kolombiyaya gitmeyin . Giderseniz gurup halinde gidin , size tavsiyem.
  • Istanbul bogota. Ucakla. 15. Saat. 22. Dakikadir. Yorumcu ogrensin
  • Avustralya. Ve hawaii. Venkuver. Seatell. Ve pasifik adalarina. Ne zaman seferler baliyor. Ve. Boeing 747. Ne zamam. Alinacak, Artik aAir bus. Tipleri yeter. THY. Boeingden sasmasin Cunku Boeing Yapisal bakiminda hem saglam . Hemde. Tecrube kazanmis bir. Tip ucak.

Türk Hava Yolları Ivana-Frankivsk, Bogota ve Panama'ya uçacağını açıkladı. Sefer detaylarının daha sonra açıklanacağı yeni uçuşların kısa bir süre içerisinde başlaması planlanıyor.

THY'den yapılan duyuruda:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca, uçak müsaitliğine bağlı olarak Ukrayna'nın Ivana-Frankivsk şehrine, Kolombiya'nın Bogota şehrine ve Panama'ya tarifeli seferler başlatılmasına karar verilmiştir.

THY yeni rotalarını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Ca ~ 2 yıl önce
Bogota'ya tek basima gittim, her tarafini dolastim, herhangi bir vukuat olmadi. Cuzdan cekme vs kucuk hirsizlik olaylari olabiliyormus, ama sanki istanbul'da olmuyor... Dikkatli olun, uyanik olun, uzerinizde fazla nakit tasimayin, kimliklerinizi otelde kasada saklayin. Ve Cartegena sehrine mutlaka gidin. Guzelk bir ulke. Turkiye'nin 20 yil gerisinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 2 yıl önce
Arkadaslar. Sakinin yalniz veya. Esinizle yalniz Kolombiyaya gitmeyin . Giderseniz gurup halinde gidin , size tavsiyem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 2 yıl önce
Istanbul bogota. Ucakla. 15. Saat. 22. Dakikadir. Yorumcu ogrensin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tessekur ~ 2 yıl önce
Tessekur ederim :)!
Siyaset ~ 2 yıl önce
Avustralya. Ve hawaii. Venkuver. Seatell. Ve pasifik adalarina. Ne zaman seferler baliyor. Ve. Boeing 747. Ne zamam. Alinacak, Artik aAir bus. Tipleri yeter. THY. Boeingden sasmasin Cunku Boeing Yapisal bakiminda hem saglam . Hemde. Tecrube kazanmis bir. Tip ucak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
747 ~ 2 yıl önce
747 hangi yıllarda tasarlandı halamı boeing be kardeşim biri fly by wire teknolojisinde diğeri hala eski sistemlerle hayatına devam ediyor artık boeing out airbus in bırakın bu kafayı airbus A-380de hidrolik basınç 5000 psi konfor onda teknolojisi çok yüksek uçak mukayese kaldırmaz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000