25 Temmuz 2016, Pazartesi 18:51:21

THY Yatırımcı İlişkileri Müdürü görevinden ayrıldı

Türk Hava Yolları'nda (THY) Yatırımcı İlişkileri biriminde Müdür olark görev yapan Duygu İnceöz görevinden ayrıldı.
  • Kadıkoy u bekliyoruz
  • Eline odunu, kemeri alıp teslim olmuş emir kulu Mehmetçiğin üzerine kudurmuş köpekler gibi saldıran zihniyetlerin %50 olduğu ülkeye bu akıl fazla gelir. İki adımdan ötesini idrak edemeyenlerle ne işin var. Bak sen işine. Bak yorumlara, yazma bilip okuduğunu anlamayanlar ortalığa pislemiş. Yanlış anlaşılmasın. Darbe en büyük rezillik. Biz Hak diyoruz, Hukuk diyoruz. Hukuk Devletinde her türlü cezayı, yargılamayı bağımsız mahkemelerde bağımsız hakimler yapar. Gözü dönmüş IŞİD kılıklı şehir eşkiyaları değil.
  • saçma sapan bölümler okuyolar milyarları götürüyolar bu nasıl sistem la
  • 2011 de uzman olarak girmis.2016 mudur olmus...buyuk basari

Türk Hava Yolları'nda (THY) Yatırımcı İlişkileri biriminde Müdür olark görev yapan Duygu İnceöz görevinden ayrıldı.

THY'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada Yatırımcı İlişkileri Müdürü Duygu İnceöz'ün bugün itibariyla görevinden ayrıldığı belirtildi.

DUYGU İNCEÖZ KİMDİR?
Duygu İnceöz, T.C. Ziraat Bankası bünyesinde kredi derecelendirme ve finansal analiz alanlarında beş yıl süreyle görev yaptıktan sonra, 2011 yılında Türk Hava Yolları’nda finansal analiz uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Matematik alanında lisans derecesi ve sonrasında Western Illinois University’de aynı alanda yüksek lisans derecesi almıştır.

Ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret Yönetimi alanında yüksek lisans derecesi almıştır. Ocak 2013’den beri Türk Hava Yolları’nda Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

THY Yatırımcı İlişkileri Müdürü görevinden ayrıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Kadikoy ~ 2 yıl önce
Kadıkoy u bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fazla gelir ~ 2 yıl önce
Eline odunu, kemeri alıp teslim olmuş emir kulu Mehmetçiğin üzerine kudurmuş köpekler gibi saldıran zihniyetlerin %50 olduğu ülkeye bu akıl fazla gelir. İki adımdan ötesini idrak edemeyenlerle ne işin var. Bak sen işine. Bak yorumlara, yazma bilip okuduğunu anlamayanlar ortalığa pislemiş. Yanlış anlaşılmasın. Darbe en büyük rezillik. Biz Hak diyoruz, Hukuk diyoruz. Hukuk Devletinde her türlü cezayı, yargılamayı bağımsız mahkemelerde bağımsız hakimler yapar. Gözü dönmüş IŞİD kılıklı şehir eşkiyaları değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aircraft technician ~ 2 yıl önce
saçma sapan bölümler okuyolar milyarları götürüyolar bu nasıl sistem la

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bölüm? ~ 2 yıl önce
Hangi bölümü okursan oku, Boğaziçi'nde oku arkadaşım. Bu Boğaziçi ve İTÜ lüler bildiğin paralel devlet gibi. Birbirlerini o kadar kolluyorlar.
Enteresan ~ 2 yıl önce
2011 de uzman olarak girmis.2016 mudur olmus...buyuk basari

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haketmiyor mu? ~ 2 yıl önce
Bu sevide egitimi olan bir insanin uzman olarak ise baslamasidir yanlis olan. Müdürlük o kadar yüksek bir derece degildir. Sap ile samani karistirmayin. Objektif olun.
ZB ~ 2 yıl önce
Ziraat Bankasından gelenler THY yi felakete sürükleyebilir.
Kadindaki ~ 2 yıl önce
Cv'nin hangisi sende var? Carpilirsin laf söylersen. Destur de.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000