22 Ocak 2012, Pazar 13:19:01

THY VE SUNEXPRESS'İN SEFERLERİ İPTAL

Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesini etkisi altına alan kötü hava koşulları nedeniyle, Türk Hava Yolları’nın iki seferi iptal edildi.
  • 13.12.2013 saat 07:10 olan antalya van uçuşu iptal mi sun express
  • istanbul sabiha gökçen-van seferleri iptal mi sanexpres seferleri?
  • dogu ve guneydogudaki agir kis sartlari ucuslari engelliyor havaalanlarindaki yetersiz pist, apron, taxi yollarini temizleme arac gerec yetersizliginden dolayi seferler ya iptal ediliyor, ya da gec yapiliyor..
  • keşke gelmeseydin bende yıllardır havacılığın içindeyim 2 gün önce thy nin kardan iptal olan seferlerinii burdan okudum cümle eksikse kapakla tamamla
THY’nin İstanbul-Gaziantep ve İstanbul-Şanlıurfa seferleri varış noktalarındaki kötü hava şartları nedeniyle karşılıklı olarak iptal edilirken Adıyaman, Malatya ve Kahramanmaraş seferleri ise gecikmeli gerçekleştiriliyor.

Gaziantep Havaalanı yetkililerinden alınan bilgiye göre, yoğun kar yağışı nedeniyle, Türk Hava Yolları'nın Gaziantep-Ankara, Gaziantep-İstanbul ile SunEkspres Hava Yoları'nın Gaziantep-İstanbul uçak seferleri iptal edildi.

Pistin kardan temizlenmesi için çalışmaların devam ettiği bildirildi.
THY VE SUNEXPRESS'İN SEFERLERİ İPTAL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

celalettin ~ 4 yıl önce
13.12.2013 saat 07:10 olan antalya van uçuşu iptal mi sun express

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
istanbul sabiha gökçen-van seferleri iptal mi sanexpres seferleri?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
dogu ve guneydogudaki agir kis sartlari ucuslari engelliyor havaalanlarindaki yetersiz pist, apron, taxi yollarini temizleme arac gerec yetersizliginden dolayi seferler ya iptal ediliyor, ya da gec yapiliyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
keşke gelmeseydin bende yıllardır havacılığın içindeyim 2 gün önce thy nin kardan iptal olan seferlerinii burdan okudum cümle eksikse kapakla tamamla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000