24 Mayıs 2016, Salı 01:36:27

THY ve Onur Air uçakları Berlin'e inemedi

Almanya'nın Berlin kentindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok uçak, Tegel Havalimanı'na iniş yapamadı. Onur Air ve Türk Hava Yolları uçakları havalimanı çevresinde turluyor.
  • Personeline en az maas veren,kokpit ve kabin ekibinin ucus primlerini habire sektiren,maaşları gec yatıran,Kabin Hizmetleri degil Kabir Hizmetleri Departmanına sahip,yonetici yalakalarından olusan, ekiplerinin haklarını savunamayan Tb ye sahip komik bir havayolu şirketi
  • TC-OCG uçağı 330-300 değil 330-200 dür bilginize airport haber
  • Allah tan pistden çıkmamışlar inerken
  • pegasuslar cb falan dinlemez iner aslan pegasus

Almanya'nın Berlin kentindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle hava trafiğinde aksama meydana geldi. 

Birçok uçak Tegel Havalimanı'na iniş yapamazken, Türk Hava Yolları (THY) ve Onur Air uçakları da kötü hava koşulları nedeniyle havada tur atmak zorunda kaldı.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Berlin seferini yapan TC-JHB kuyruk tescilli uçağı ve Onur Air'in Antalya-Berlin seferini yapan TC-OCG kuyruk tescilli Airbus A330-300 tipi uçağı, yaklaşık 40 dakikalık gecikmenin ardından art arda iniş gerçekleştirdi.

Air Berlin, Ryan Air ve EasyJet  uçakları da dakikalarca havada tur attıktan sonra Tegel Havalimanı'na iniş gerçekleştirdi. Öte yandan Schönefeld Havalimanı'na inmesi gereken bazı uçaklar ise Tegel Havalimanı'na yönlendirildi.

©AirportHaberTHY ve Onur Air uçakları Berlin'e inemedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Komik ~ 2 yıl önce
Personeline en az maas veren,kokpit ve kabin ekibinin ucus primlerini habire sektiren,maaşları gec yatıran,Kabin Hizmetleri degil Kabir Hizmetleri Departmanına sahip,yonetici yalakalarından olusan, ekiplerinin haklarını savunamayan Tb ye sahip komik bir havayolu şirketi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 2 yıl önce
TC-OCG uçağı 330-300 değil 330-200 dür bilginize airport haber

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çorumlu ~ 2 yıl önce
Allah tan pistden çıkmamışlar inerken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pegasus ~ 2 yıl önce
pegasuslar cb falan dinlemez iner aslan pegasus

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000