12 Kasım 2011, Cumartesi 18:01:58

THY VE IZAIR UÇAKLARI DIVERT ETTİ...

İzmir-Van seferini yapan İzair'a ait bir yolcu uçağı, olumsuz hava koşulları nedeniyle Muş Havaalanı'na indi...
  • bu adamların uçakları çok basit duruyor. hosteslerde ingilizce bilmiyor. vermişler ellerine bir kağıt ordan okuyorlar. yazıktır eğitimli adam alın arkadaşım
  • o arkadaşına söyle bir gün bu hava şartlarında van meydanına bir gelsin o zaman haklısın diyebiliriz o dediğin meydanlara aynı pilotlarda sorunsuz iniyor !
  • izair yıllardır yüzü gülmeyen güldürülmeyen havayolusun. geçmiş olsun kaptanları tebrik ederim. bu şirket içinde tek düzgün işleyen yer olan uçuş işletme bu şirketi nezamana kadar sırtında taşıyacak bilmiyorum.
  • insan hayatı oyun değildir. sanal alemden çık pencereden başını çıkar bakalım bir hayatta neler oluyor. bu işin şakası olmaz
Van'da etkili olan kar yağışı nedeniyle hava ulaşımında aksamalar yaşanıyor. THY'nin İstanbul-Van seferini yapan yolcu uçağının Elazığ'a inmesinin ardından, İzmir-Van seferini yapan İzair uçağı da Muş Havaalanı'na indi.

Van'la sürekli irtibat halinde olan uçağın pilotu, kar yağışının durmasıyla Van'a hareket edecekleri yönünde bilgi verdi. 150 yolcusu bulunan uçaktan inen yaklaşık 20 kişi kara yolu ulaşımını tercih ederken, uçak yaklaşık yarım saatlik beklemenin ardından 130 dolayındaki yolcusuyla tekrar Van'a hareket etti.

Öte yandan 2 gün önce Van'dan yaralı ve hasta getiren iki ambulans uçak ise hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanı'nda bekletiliyor. 5,6 büyüklüğündeki depremin ardından 8 yaralı ve depremzedeyi Muş'a getiren ambulans helikopterler de Van'daki olumsuz hava şartlarından dolayı Erzurum'a hareket etti. Erzurum'da da hava şartlarının kötü olmasından dolayı Muş'a dönen helikopterler, iki gündür Muş Havaalanı'nda bekletiliyor.

THY VE IZAIR UÇAKLARI DIVERT ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
bu adamların uçakları çok basit duruyor. hosteslerde ingilizce bilmiyor. vermişler ellerine bir kağıt ordan okuyorlar. yazıktır eğitimli adam alın arkadaşım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o arkadaşına söyle bir gün bu hava şartlarında van meydanına bir gelsin o zaman haklısın diyebiliriz o dediğin meydanlara aynı pilotlarda sorunsuz iniyor !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
izair yıllardır yüzü gülmeyen güldürülmeyen havayolusun. geçmiş olsun kaptanları tebrik ederim. bu şirket içinde tek düzgün işleyen yer olan uçuş işletme bu şirketi nezamana kadar sırtında taşıyacak bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
insan hayatı oyun değildir. sanal alemden çık pencereden başını çıkar bakalım bir hayatta neler oluyor. bu işin şakası olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000