04 Ekim 2013, Cuma 14:12:13

THY VE ANADOLUJET'TE ATAMA RÜZGARI!

Türk Hava Yolları, kendi bünyesi ve alt markası Anadolujet'te bazı görev değişikliklerine gitti. Atamaları Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil mail ile duyurdu...
  • Durmak yok.Tebessüme devam..
  • Melih akif shgmden kimler var tanıdığın
  • birbiriyle tamamen ayrı iki departman olmasına rağmen nasıl oluyorda daha önce tarife ve network planlama müdürlüğü yapan biri daha sonra pazarlama müdürü oluyor?
  • Değişiklikler hep hesap kitap cihetinde döndüğüne göre muhasebe değerlendirmesi kokuyor bu atamalarda. Neyin ve kimlerin hesabı görülüyorsa?

Türk Hava Yolları, kendi bünyesi ve alt markası Anadolujet'te bazı görev değişikliklerine gitti. Atamaları Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil mail ile duyurdu.

İşte Temel Kotil'in atama maili:

Değerli Arkadaşlar,

Sizlerle ünitelerimizdeki yeni görev değişikliklerini paylaşmak istiyorum. Bürolar Gelir Muhasebe Müdürü olarak görev yapan Okan SİSO’nun Başkan Yardımcısı(Genel Muhasebe) olarak atanmasına, Bölgesel Uçuşlar Başkanlığı, Anadolujet Tarife ve Network Planlama Müdürü olarak görev yapan Zekeriya ÇOŞTU’nun Anadolujet Tanıtım ve Pazarlama Müdürü olarak atanmasına, Anadolujet Tarife ve Network Planlama Müdürlüğü’nde Mühendis olarak görev yapan Melih Akif GÜRBÜZ’ün Anadolujet Tarife ve Network Planlama Müdürü olarak atanmasına, Muhasebe Başkanlığı’nda Kontrolör (Mali Kontrol) olarak görev yapan Başak UYSAL’ın Ticaret Muhasebe Müdürü olarak atanmasına, Bürolar Gelir Muhasebe Müdürlüğü’nün Satış Muhasebe Müdürlüğü olarak değiştirilmesine ve Muhasebe Başkanlığı’nda görev yapan Emre ÇELİK’in Satış Muhasebe Müdürü olarak atanmasına, Teknik Başkanlık’ta Mühendislik Müdürü olarak görev yapan Şeref DEMİRCİ’nin Hat Bakım Müdürü (İstanbul) olarak atanmasına karar verilmiştir. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyor, değişikliklerin Ortaklığımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sevgilerimle, Doç. Dr. Temel Kotil Genel Müdür

THY VE ANADOLUJET'TE ATAMA RÜZGARI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Durmak yok.Tebessüme devam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Melih akif shgmden kimler var tanıdığın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
super man ~ 5 yıl önce
birbiriyle tamamen ayrı iki departman olmasına rağmen nasıl oluyorda daha önce tarife ve network planlama müdürlüğü yapan biri daha sonra pazarlama müdürü oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhasebe ~ 5 yıl önce
Değişiklikler hep hesap kitap cihetinde döndüğüne göre muhasebe değerlendirmesi kokuyor bu atamalarda. Neyin ve kimlerin hesabı görülüyorsa?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000