26 Ekim 2011, Çarşamba 13:15:21

THY VAN'A NE KADAR YARDIM TAŞIDI?

Türk Hava Yolları deprem kenti Van'a şu ana kadar 7 kargo uçağıyla 293 ton yardım malzemesi taşıdı.
  • airbustan alınan yüzde 5 komisyonuda bağış etsenizya vandaki depremzedelere 2,5 milyar doların yüzde 5 i nekadar ediyodu hamdi bey sen hesap uzmanısınya bilirsin?
  • Somali'de açlık var, THY uçak kaldırır, personeline 2 kez yardım edin maili atar. Van 'da deprem olur yine uçaklar kaldırılır, personele yardım mailleri atılır. Eyvallah, yardımı seven bir kuruluş diyelim. Adım adım projesinde personel 15 km koşup yardım toplayacak ama personeli ter döküp sağdan soldan bağış toplamaya çalışırken milyon dolarlık sponsorluklara imza atan kurumdan kendi omurilik felçli insanına tek kuruş bağış çıkmayacak. Bu kadar şehit verirken teröre, Mehmetçik Vakfı için hiç yardım kampanyası düzenlenmeyecek. Hadi canım sen de!!!
  • masallah hayir kurumuan dondunuz libya ya ucaklar gondermeler yok isral deki kalan lari getirmeler masallah sirketin 6 ay da 550 milyon zarar ettirdiniz hala ders almadiniz 3 cu ceyrek bilancoyu merakla bekliyorum her halde 150. bin de 3 cu ceyrek ten gelir boylece bu yil i 1000.000 luk zarar la kapatiriz yakin da batarsiniz insallah
  • evet burda da zararı katmışlar. bizde diyorduk ne zamandır aminciler zararı yazmıyor diye...
THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Twitter'den yaptığı açıklamada şu ana kadar deprem bölgesine 7 kargo uçağıyla 293 ton çadır, battaniye, ısıtıcı, ilaç, jeneratör ve gıda malzemesi taşındığını söyledi.
Topçu, Ankara, İstanbul ve İzmir'den ilki depremden 2 saat sonra olmak üzere 14 ek seferle kurtarma ekipleri ve saglik ekiplerinin Van'a ulaştırıldığını kaydetti. 

THY deprem bölgesine yardım götürmek amacıyla 70 ton kapasiteli Airbus 330 tipi uçakların uçuş programlarının iptal edildiğini ve bu uçakların İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarının yanı sıra İzmir'den Van'a yardım malzemesi taşıyacaklarını açıkladı.

İşte Hamdi Topçu'nun Twitter'da paylaştığı o bilgiler:
THY VAN'A NE KADAR YARDIM TAŞIDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
airbustan alınan yüzde 5 komisyonuda bağış etsenizya vandaki depremzedelere 2,5 milyar doların yüzde 5 i nekadar ediyodu hamdi bey sen hesap uzmanısınya bilirsin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Somali'de açlık var, THY uçak kaldırır, personeline 2 kez yardım edin maili atar. Van 'da deprem olur yine uçaklar kaldırılır, personele yardım mailleri atılır. Eyvallah, yardımı seven bir kuruluş diyelim. Adım adım projesinde personel 15 km koşup yardım toplayacak ama personeli ter döküp sağdan soldan bağış toplamaya çalışırken milyon dolarlık sponsorluklara imza atan kurumdan kendi omurilik felçli insanına tek kuruş bağış çıkmayacak. Bu kadar şehit verirken teröre, Mehmetçik Vakfı için hiç yardım kampanyası düzenlenmeyecek. Hadi canım sen de!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
masallah hayir kurumuan dondunuz libya ya ucaklar gondermeler yok isral deki kalan lari getirmeler masallah sirketin 6 ay da 550 milyon zarar ettirdiniz hala ders almadiniz 3 cu ceyrek bilancoyu merakla bekliyorum her halde 150. bin de 3 cu ceyrek ten gelir boylece bu yil i 1000.000 luk zarar la kapatiriz yakin da batarsiniz insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
evet burda da zararı katmışlar. bizde diyorduk ne zamandır aminciler zararı yazmıyor diye...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000