24 Aralık 2013, Salı 12:35:13

THY UZAK DOĞU’LU PİLOT ARIYOR

Avrupa’nın en iyi havayolu unvanını 3 yıldır elinde bulunduran Türk Hava Yolları (THY), büyüyen filosuna Uzak Doğu’da yeni pilotlar arıyor.
  • THY hiçbir şey demiyorum ALLAH'tan bulun inşallah. Bu kadar havacılığa meraklı insanlar seven insanlar varken ellerinde diplomaları varken gidip sen elin yabancı ülkesinde pilot al. Nasıl bir zihniyet bu anlamıyorum? Bu zamanda Adolf Hitler gibi olmak gerekiyor gerektiği yerde faşist olacaksın aga başka türlü bir ülkeyi kalkındıramassın.
  • Merak etmeyin bunları yapanların zamanı da geliyor yavaştan.O aldıkları yabancılar kurtarır onları. Sadece yaptıkları bu adaletsizliklerle anılacaklar.
  • beyler thy pilot alım ilanı verdi.tipi olanlara bol şanslar....
  • Vay benim Memleketimin haline vay ! Vay benim " İŞSİZ " Yüksek Okul mezunum vay ! Yerli MALI dururken neden yabancı Pilot alınıyor ? Bizimkiler UÇMASINI bilmiyorlarmı ? Verin bakalım elin YABAN cısına Dolarları. THY nin bu günlere gelmesinde katkısı olan Tüm Personalının size AHI tutarsa çöker gidersiniz. Bu, çabuk ve hızlı büyümenin sağlıklı olduğu düşünülemez. Almanlar kadar VATAN sever olamadınız. Adamlar kendileri yetiştiriyorlar Pilotlarını ve hiç bir yere bırakmıyorlar. İşin garib olan tarafı alınanlar Co-Pilot, adamlar tecrübe kazanmak için geliyorlar. Bizde büyüyoruz diye övünüyoruz, kaymağı başkaları götürüyor. Memlekette yaş ortalaması 35 diye söylüyoruz, ama İŞ e yarar adam yok galiba.Yakında, bizi yönetenler de DIŞARIDAN gelirse kimse şasırmasın !!! Saygılar...

Skytrax tarafından 3 yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, büyüyen filosunda görev yapmak üzere yeni pilotlar arıyor. THY’nin pilot arayışındaki adresi bu sefer Hong Kong oldu.

Hong Kong’un yüksek tirajlı gazetelerinden The Standard’a ilan veren Türk Hava Yolları’nın iş ilanı tam sayfa yayımlandı. THY tarafından verilen ilan, havacılığın heceleme alfabesinden yola çıkılarak “November Echo Whiskey Juliet Oscar Bravo” kelimelerinin baş harfleri vurgulanarak “NEW JOB”  şeklinde duyuruldu.

THY verdiği bu ilanla hem Kaptan Pilot hem de First Officer pozisyonunda alım yapacağını duyurmuş oldu. İşe alınacak personel ile ilgili tüm detaylar da ilanda yer aldı.

İŞTE THY TARAFINDAN THE STANDARD’A VERİLEN O İLAN

THY UZAK DOĞU’LU PİLOT ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

Mücahit ~ 4 yıl önce
THY hiçbir şey demiyorum ALLAH'tan bulun inşallah. Bu kadar havacılığa meraklı insanlar seven insanlar varken ellerinde diplomaları varken gidip sen elin yabancı ülkesinde pilot al. Nasıl bir zihniyet bu anlamıyorum? Bu zamanda Adolf Hitler gibi olmak gerekiyor gerektiği yerde faşist olacaksın aga başka türlü bir ülkeyi kalkındıramassın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
türk pilot ~ 4 yıl önce
Merak etmeyin bunları yapanların zamanı da geliyor yavaştan.O aldıkları yabancılar kurtarır onları. Sadece yaptıkları bu adaletsizliklerle anılacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ii şanslar ~ 4 yıl önce
beyler thy pilot alım ilanı verdi.tipi olanlara bol şanslar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Vay benim Memleketimin haline vay ! Vay benim " İŞSİZ " Yüksek Okul mezunum vay ! Yerli MALI dururken neden yabancı Pilot alınıyor ? Bizimkiler UÇMASINI bilmiyorlarmı ? Verin bakalım elin YABAN cısına Dolarları. THY nin bu günlere gelmesinde katkısı olan Tüm Personalının size AHI tutarsa çöker gidersiniz. Bu, çabuk ve hızlı büyümenin sağlıklı olduğu düşünülemez. Almanlar kadar VATAN sever olamadınız. Adamlar kendileri yetiştiriyorlar Pilotlarını ve hiç bir yere bırakmıyorlar. İşin garib olan tarafı alınanlar Co-Pilot, adamlar tecrübe kazanmak için geliyorlar. Bizde büyüyoruz diye övünüyoruz, kaymağı başkaları götürüyor. Memlekette yaş ortalaması 35 diye söylüyoruz, ama İŞ e yarar adam yok galiba.Yakında, bizi yönetenler de DIŞARIDAN gelirse kimse şasırmasın !!! Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000