29 Ocak 2010, Cuma 15:31:10

THY, Uganda'ya uçacak...

Son dönemde büyük bir büyüme göstererek Avrupa'nın dördüncü havayolu şirketi haline gelen Türk Hava Yolları'nın (THY) Uganda'ya da direkt uçuş seferlerini başlatacağı duyuruldu.
  • Sizce THY 150 koltuklu bir uçağı doldurabilir mi? Hangi yolcu Uganda'ya ucacak? Allah aşkına sırf Elçilik açmak ve uçak koyarak oraya personel atamak için hat açılır mı? Hangi fizibiliteye gore bu yapılıyor gerçekten bilmek isterim? Biz bunları çok gorduk. Kisiye gore is yaratmak sadece THY ve diger kamu kuruluslarına has bir olay.
  • Değerli arkadaşım sen de bayağı bir arap merakı var galiba. Zaten yazından da belli oluyor. Arapça gibi yazmışsın. Bence arapları savunmadan önce güzel bir Türkçe öğrenip yazsan daha iyi olacak. Yazı hatalarla dolu. Üzücü bir durum bence.
  • istemezük deyipte oturun yerinizde!!.o hat yolcu haric CARGO ile birkere para yapacak..
  • he yane bu ülkeyi fettullah ileri götürecek diyorsun...wallaha çok komiksi şeriyatın geri gelmesini isteyen birisi bu ülkeyni nasıl ileri götürecek acaba ...bize senin gibiler değil de ,demokrasiyi ve laikliği destekleyen çağdaş insanlar lazım...sen git urfalı arkadaşım arabistan da ateşi keşfet.aman dikkat et aklına biri girmesin, görünüşe göre kolay inanıyorsun!!!

Uganda basınına göre, İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Parlamentolararası Birliği'nin Uganda'da düzenlediği toplantıya katılan Türk heyetine başkanlık eden AKP'li İrfan Gündüz, Türk Havayollarının, Kampala yakınlarında Entebbe Havaalanı ve Ankara arasında direkt uçuş hattını sağladığını söyledi.

İki şehir arasındaki uçuşların Mart sonundan kadar başlayacağını da belirten Gündüz aynı zamanda Uganda'nın da içinde bulunduğu yedi Afrika ülkesine yakında elçilikler kurulacağını, Uganda'daki Türk elçiliğinin Şubat sonuna kadar açılacağını bildirdi.

THY, Uganda'ya uçacak...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sizce THY 150 koltuklu bir uçağı doldurabilir mi? Hangi yolcu Uganda'ya ucacak? Allah aşkına sırf Elçilik açmak ve uçak koyarak oraya personel atamak için hat açılır mı? Hangi fizibiliteye gore bu yapılıyor gerçekten bilmek isterim? Biz bunları çok gorduk. Kisiye gore is yaratmak sadece THY ve diger kamu kuruluslarına has bir olay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli arkadaşım sen de bayağı bir arap merakı var galiba. Zaten yazından da belli oluyor. Arapça gibi yazmışsın. Bence arapları savunmadan önce güzel bir Türkçe öğrenip yazsan daha iyi olacak. Yazı hatalarla dolu. Üzücü bir durum bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
istemezük deyipte oturun yerinizde!!.o hat yolcu haric CARGO ile birkere para yapacak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
he yane bu ülkeyi fettullah ileri götürecek diyorsun...wallaha çok komiksi şeriyatın geri gelmesini isteyen birisi bu ülkeyni nasıl ileri götürecek acaba ...bize senin gibiler değil de ,demokrasiyi ve laikliği destekleyen çağdaş insanlar lazım...sen git urfalı arkadaşım arabistan da ateşi keşfet.aman dikkat et aklına biri girmesin, görünüşe göre kolay inanıyorsun!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000