09 Ekim 2016, Pazar 00:07:46

THY uçuşları iptal etti grev bitti!

Yunanistan'da hav trafik kontrolörleri 4 gün boyunca grev yapacaklarını duyurmuşlardı ancak grevin iptal edildiği açıklandı.
  • Yunanistan daha cok greve gitcek. Cipras avrupa liderlerini dinlemicekti. ulkenin icine ediyor milletde sokaga cikmis. Bu daha hic. Bekle daha neler olcak. Modern Kolelige hosgeldiniz.
  • THY Anadolujet operasyonlarini kendisi mi ustleniyor? 11 Jxx tescilli ucagin Anadoluejet'e gecmesinden sonra TC-SAU ve SAV filodan cikarilmis. Bunun devami gelir mi acaba?
  • Haram zıkkım olsun uçuşları uzatmalarından aldıkları ekstra mesai paraları.
  • Eğer iptalse tekrar seferi koyması gerekirdi orda müdürlük yokmu napıyorlar oralarıda mı yayla yoksa genel müdürlük duysun ben bir yolcuyum mağdurum

Yunanistan'da hava trafik kontrolörleri derneği 9-13 Ekim tarihleri arasında 4 günlük greve çıkacaklarını açıklamışlardı.

Hem Türk Hava Yolları (THY) hem de birçok yabancı havayolu şirketi yolcuların mağdur olmaması için bazı seferlerini iptal ettiklerini açıklamıştı.

Son gelen bilgilere göre; hava trafik kontrolörleri derneği, Yunan Ulaştırma Bakanı Christos Spirtzis ile görüştüklerini ve yasa tasarısı için Spirtzis'den söz aldıklarını belirterek grevin bir hafta ertelendiğini duyurdu. 

Bu hafta içerisinde sorunun çözülmemesi halinde önümüzdeki hafta grevin başlayacağı belirtildi.

Öte yandan Türk Hava Yolları (THY) ise yolculara yönelik yaptığı açıklama ile bugün (9 Ekim) yapılacak 4'ü Selanik ve 8'i Atina olmak üzere 12 seferini iptal ettiğini duyurmuştu. Henüz THY'den konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Yolcuların uçuşlarını kontrol etmeleri mağduriyet yaşanmaması açısından oldukça önemli.

THY uçuşları iptal etti grev bitti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Schiphol ~ 2 yıl önce
Yunanistan daha cok greve gitcek. Cipras avrupa liderlerini dinlemicekti. ulkenin icine ediyor milletde sokaga cikmis. Bu daha hic. Bekle daha neler olcak. Modern Kolelige hosgeldiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anadolujet ~ 2 yıl önce
THY Anadolujet operasyonlarini kendisi mi ustleniyor? 11 Jxx tescilli ucagin Anadoluejet'e gecmesinden sonra TC-SAU ve SAV filodan cikarilmis. Bunun devami gelir mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beter olsun ~ 2 yıl önce
Haram zıkkım olsun uçuşları uzatmalarından aldıkları ekstra mesai paraları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Magdur ~ 2 yıl önce
Eğer iptalse tekrar seferi koyması gerekirdi orda müdürlük yokmu napıyorlar oralarıda mı yayla yoksa genel müdürlük duysun ben bir yolcuyum mağdurum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000