31 Aralık 2008, Çarşamba 09:36:46

THY uçuşa hazır!

Türk Hava Yolları’nın Nairobi (Kenya), Dakar (Senegal), Sao Paulo (Brezilya), ve Lviv (Ukrayna) seferleri başlıyor. Haftada beş sefer yapılan Beyrut’a her gun uçulacak, Aşkabat uçuşları da haftada 10’a çıkacak...
  • Çağrı merkezi THY nin lokomotifidir...Ama artık buharlı lokomotife geçiş yapılacağı için bu aralar da tekliyor.Buharlı lokomotif yakında hizmetinize girince doğacak sonuçlar: -Daha önce 20 sn olan bekleme süresi önce 5 dk ya -5 dk ya çıkan bekleme süresi 10 dk ya -10 dk olan bekleme süresi şu andaki gibi 30 dk ya -Lokomotif değişince de 30 dk olan bekleme süresi ulaşılamayan bir bant kaydına dönüşür. Lokomotif çalışmayınca çark durur,diğer enstrümanlarla,kağnılarla işler bir yere kadar gider....

Türk Hava Yolları uçuş ağını genişletme stratejisi kapsamında İstanbul’dan yurtdışındaki dört farklı noktaya başlatacağı uçuşların tarihleri belirlendi.

Türk Hava Yolları’nın Nairobi (Kenya) seferleri 23 Şubat 2009, Dakar (Senegal) aktarmalı Sao Paulo (Brezilya) seferleri 22 Mart 2009 ve Lviv (Ukrayna) seferleri 20 Nisan 2009 tarihinde başlayacak.

23 Şubat 2009 tarihinde başlayacak Nairobi (Kenya) seferleri, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 18:45’te düzenlenecek. Nairobi’den dönüş seferleri ise Salı, Cuma ve Pazar günleri olarak planlandı.

Hızlı büyüme oranıyla dikkat çeken Türk Hava Yolları, İstanbul Atatürk Havalimanı’dan Dakar (Senegal) aktarmalı Sao Paulo (Brezilya) seferlerini haftada iki kez gerçekleştirecek. Sau Paulo’ya 22 Mart 2009 tarihinde başlayacak seferler, Çarşamba ve Pazar günleri saat 09:35’te düzenlenecek. Sao Paulo’dan dönüşler ise Pazartesi ve Perşembe günleri yapılacak. Sao Paulo’ya gidiş ve dönüş esnasında Dakar’da bir buçuk saat bekleme yapılacak.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapacağı ve 20 Nisan 2009 tarihinde başlayacak Lviv (Ukrayna) seferleri ise Pazartesi, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada üç kez karşılıklı planlandı. Seferlerin İstanbul kalkışı saat 12:35’te, Lviv’den dönüş ise yine aynı günler saat 15:40’ta olacak.

Beyrut ve Aşkabat’ta frekans artışı

Türk Hava Yolları, halen haftada beş uçuş yaptığı Beyrut’a 2 Ocak 2009 tarihinden itibaren her gün uçuş gerçekleştirecek.

Aşkabat seferleri ise 4 Ocak 2009 tarihinden başlamak üzere haftada 7 frekanstan 10 frekansa çıkacak. Yeni tarifeye göre karşılıklı seferler Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri çift uçuş, diğer günler ise tek uçuş olarak düzenlenecek. 

THY uçuşa hazır!

Facebook Yorum

Yorumlar

THY ÇAĞRI MERKEZİ ~ 9 yıl önce
Çağrı merkezi THY nin lokomotifidir...Ama artık buharlı lokomotife geçiş yapılacağı için bu aralar da tekliyor.Buharlı lokomotif yakında hizmetinize girince doğacak sonuçlar: -Daha önce 20 sn olan bekleme süresi önce 5 dk ya -5 dk ya çıkan bekleme süresi 10 dk ya -10 dk olan bekleme süresi şu andaki gibi 30 dk ya -Lokomotif değişince de 30 dk olan bekleme süresi ulaşılamayan bir bant kaydına dönüşür. Lokomotif çalışmayınca çark durur,diğer enstrümanlarla,kağnılarla işler bir yere kadar gider....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000