27 Mart 2012, Salı 15:31:57

THY UÇUŞ İŞLETME BUNA ÇOK KIZDI

Türk Hava Yolları Kabin Hizmetleri Başkanlığı, genel müdür yardımcılığı oluyor. Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim’in ısrarla istediği yeni düzenlemeye şimdiden kurum içinde bazı birimlerin itiraz ediyor...
  • Uçuşdan kac, ücret bölümüne memur ol, 3-4 ay sonra o bölümde müdür bir süre sonra da kaçtığın bölüme baskan ol.İşle ilgili bilgisizliğine , kabının seni asla benimsememesine rağmen koltuğa yapıs. Pas bilet usulsüzlüğü ,Atatürk rozetlerine karsı tavrın demek ki itibar kazandırmış? Tüm bunlardan utanmayip,bu öneriyi getirenleri Allah ıslah etsin.
  • Az gelir yorumuna katılıyorum..Y.K BŞK'nı olmalı...Nazar değmesin tam yol devam ediyor,gazabına uğrayan yok oluyor....Aldığı beddualarla onun da gidişini göreceğiz...enyakın zamanda ...inşallah...
  • Cehalet mutluluktur! Kinayeden bile anlamayan , uçuşun insan sağlığı üzerindeki etkilerini bilmeden cahilce yorum yapıp kabin memurunu garsonlarla kıyaslayan birine cevap bile verilmez. Siz cehaletinizle mutlu mesut yaşamaya devam edin. Her başlığın altına da maaş yorumları yapmayı bırakın. Ne alakası var kabin maaşlarının bu başlıkla? Halinden, maaşından memnun değilsen kendi hakların için savaş. hem böylece, cahilce yorum yapıp insanları kendine güldürmemiş olursun.
  • Ya bu umre haç seferlerine niye yabancı kaptanlar gidiyor türkler duruken
Türk Hava Yolları’na Pegasus Havayolları modeli geliyor. Türkiye’de sadece Pegasus Havayolları’nın uyguladığı sistemin oluşturulması için görüşmelerin sürdüğü Türk Hava Yolları’nda Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nın genel müdür yardımcılığı olarak değiştirilmesi düşünülüyor. 

Uçuş İşletmeden Sorumlu Genel Müdür yardımcılığının bünyesinde bulunan Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nın genel müdür yardımcılığı olarak değiştirilmesi ihtimali, henüz düşünce aşamasındayken bile bazı departmanlarda rahatsızlık yarattı.
 
Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim’in de, kabin hizmetlerinin müdür yardımcılığı olarak düzenlenmesi konusunda oldukça ısrarcı olduğu, hatta şirket içi toplantılarda bu isteğini açıkça dile getirdiği kaydedildi.
Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nın Genel Müdür Yardımcılığı olarak belirlenmesi halinde THY’in organizasyon şemasında yer alan,  mali, ticari, uçuş işletme, pazarlama ve satış, insan kaynakları ve yatırım yönetim teknoloji ile birlikte 7 genel müdür yardımcılığı olacak. 
 
Uçuş İşletme Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı olan Kabin Hizmetleri Başkanlığı’nın farklı bir genel müdür yardımcılığı olarak şemada yer almasına halen şemada bu bölümü bünyesinde bulunduran Uçuş İşletme’nin itiraz ettiği ve böyle bir değişime karşı olduğu belirtildi.

©AirportHaber Özel
THY UÇUŞ İŞLETME BUNA ÇOK KIZDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Misafir ~ 6 yıl önce
Uçuşdan kac, ücret bölümüne memur ol, 3-4 ay sonra o bölümde müdür bir süre sonra da kaçtığın bölüme baskan ol.İşle ilgili bilgisizliğine , kabının seni asla benimsememesine rağmen koltuğa yapıs. Pas bilet usulsüzlüğü ,Atatürk rozetlerine karsı tavrın demek ki itibar kazandırmış? Tüm bunlardan utanmayip,bu öneriyi getirenleri Allah ıslah etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Az gelir yorumuna katılıyorum..Y.K BŞK'nı olmalı...Nazar değmesin tam yol devam ediyor,gazabına uğrayan yok oluyor....Aldığı beddualarla onun da gidişini göreceğiz...enyakın zamanda ...inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Cehalet mutluluktur! Kinayeden bile anlamayan , uçuşun insan sağlığı üzerindeki etkilerini bilmeden cahilce yorum yapıp kabin memurunu garsonlarla kıyaslayan birine cevap bile verilmez. Siz cehaletinizle mutlu mesut yaşamaya devam edin. Her başlığın altına da maaş yorumları yapmayı bırakın. Ne alakası var kabin maaşlarının bu başlıkla? Halinden, maaşından memnun değilsen kendi hakların için savaş. hem böylece, cahilce yorum yapıp insanları kendine güldürmemiş olursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ya bu umre haç seferlerine niye yabancı kaptanlar gidiyor türkler duruken

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000