07 Kasım 2017, Salı 20:57:07

THY uçuş ekibini taşıyan apron servis aracı kaza yaptı

Türk Hava Yolları'nın (THY) Beyrut-İstanbul seferini yapan TK825 sefer sayılı uçağında görevli uçuş ekibini terminale götüren ekip aracına traktör çarptı.
  • Arkadaşlar kaza olabilir hangimiz kaza yapmıyoruzki ben bir havaalanı çalışanı olaraktanca ben kötü yorum yazanları kınıyorum kabin ekiplerine ve ekip arkadaşıma geçmiş olsun dileklerimle allahım daha kötü kazalar vermesin.
  • Her önüne geleni işe al 3 günde ehliyet ver binlerce kişi çalıştır ondan sonra çelebinin traktörü çarpınca zaten çelebi ne beklersin. Tekniğinden tut cargosuna kadar hepsi kasap olan bi şirket varsa oda tgs dir bunu herkes iyi bilir.
  • Arkadaşlar, olay şöyle oldu, biz tam köseyi dönerken traktor çılgınca bize göz göre göre çarptı, allah korudu çok başka seyler olabilirdi, devamım vardı ama doktorlar sagolsun bıseyim olmadıgımı söyleyip uçuşa gönderdıler, diğer uçağa giderken de az kalsın başka bir traktörün altında kalıyordum. Herkesin basına gelebilir , lütfen dalga geçmeyin, size de bir gün başka bir şey çarpabilir
  • THY nin hava aracı kazası sicili oldukça kötüdür. Dünyaya yeterince rezil olduğu için çözümü bulmuşlar iniş-kalkışlarda uçaklar taksi yaparken ehven ehven hareket ederler. Toplantılarda şahit olduğumuz şey, THY SMS çilerinin işi yavaşlatarak emniyeti arttıracaklarını düşünmeleri ve empoze etmeleridir. Ama bu emniyet politikası yer ekibi faaliyetlerine hiç yansımıyor anlaşılan. Düşünün otobanda herkes 120 km/h hız ile giderken ben 30 km/h hız ile gideceğim diye diretirsen ne olur? Trafiğin içine etmezmisin? THY SMS çilerinin kafası bu kadarına basmış. Bu Emniyet Yönetimi değil kepazelik. Bir yerlerde sürekli ortaya çıkıyor işte.

Türk Hava Yolları'na (THY) ait TK825 sefer sayılı Beyrut-İstanbul seferini yapan uçağın uçuş ekibi kaza geçirdi.

Beyrut'tan gelen THY'ye ait uçak, seferini tamamladıktan sonra Atatürk Havalimanı'ndaki 112 numaralı körüğe park etti. Uçaktaki yolcular indirildikten sonra uçuş ekibi de uçaktan ayrılarak kendilerini terminale taşıyan servis aracına bindi. 205 numarlı girişe yanaşmak isteyen servis aracına bir traktör çarptı. 

Çarpma sonrası otobüs bir başka araca çarparak durdu. Olay sırasında serviste bulunan iki kabin memuru ve bir pilot hafif şekilde yaralanırken, aracın sürücüsünün ise boynundan yaralandığı ve kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Yaralanan uçuş ekibinin ise tedavisi havlimanında sağlık ekipleri tarafından yapıldıktan sonra evlerine gönderildi.

©AirportHaber

THY uçuş ekibini taşıyan apron servis aracı kaza yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Semih güleç ~ 8 ay önce
Arkadaşlar kaza olabilir hangimiz kaza yapmıyoruzki ben bir havaalanı çalışanı olaraktanca ben kötü yorum yazanları kınıyorum kabin ekiplerine ve ekip arkadaşıma geçmiş olsun dileklerimle allahım daha kötü kazalar vermesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ltba ~ 9 ay önce
Her önüne geleni işe al 3 günde ehliyet ver binlerce kişi çalıştır ondan sonra çelebinin traktörü çarpınca zaten çelebi ne beklersin. Tekniğinden tut cargosuna kadar hepsi kasap olan bi şirket varsa oda tgs dir bunu herkes iyi bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hafif yaralı first aid KİD ~ 9 ay önce
Arkadaşlar, olay şöyle oldu, biz tam köseyi dönerken traktor çılgınca bize göz göre göre çarptı, allah korudu çok başka seyler olabilirdi, devamım vardı ama doktorlar sagolsun bıseyim olmadıgımı söyleyip uçuşa gönderdıler, diğer uçağa giderken de az kalsın başka bir traktörün altında kalıyordum. Herkesin basına gelebilir , lütfen dalga geçmeyin, size de bir gün başka bir şey çarpabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SMS çiler nerede ~ 9 ay önce
THY nin hava aracı kazası sicili oldukça kötüdür. Dünyaya yeterince rezil olduğu için çözümü bulmuşlar iniş-kalkışlarda uçaklar taksi yaparken ehven ehven hareket ederler. Toplantılarda şahit olduğumuz şey, THY SMS çilerinin işi yavaşlatarak emniyeti arttıracaklarını düşünmeleri ve empoze etmeleridir. Ama bu emniyet politikası yer ekibi faaliyetlerine hiç yansımıyor anlaşılan. Düşünün otobanda herkes 120 km/h hız ile giderken ben 30 km/h hız ile gideceğim diye diretirsen ne olur? Trafiğin içine etmezmisin? THY SMS çilerinin kafası bu kadarına basmış. Bu Emniyet Yönetimi değil kepazelik. Bir yerlerde sürekli ortaya çıkıyor işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000